МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Шалений КВК пройшов у стінах Новомосковського коледжу ДДАЕУ!

Шалену порцію гумору, незабутніх вражень та гарного настрою отримав кожен, хто побував на КВК у Новомосковському  коледжі ДДАЕУ, присвяченому Дню гумору. Темою гри, символічно, стали життя та будні студентів в усьому їх розмаїтті, яскравості та безтурботності.

У двобої гумору зустрілись дві  команди гуртожитків: команда КВК першого гуртожитку - «Білки», команда КВК другого гуртожитку - «Freedom» .

Вільних місць у залі не було. Вболівальники не давали про себе забути. Впродовж усієї гри вони гідно підтримували свої команди: аплодували, підспівували, щиро сміялись.Команди подарували незабутнє шоу. Після першого конкурсу «Привітання»  всім одразу стало зрозуміло, що у нас запалилися нові зірки – кмітливі, винахідливі, веселі, запальні. Зала посміялася на славу. Шкода, що мало.

Недаремно говорять, що сміх продовжує життя. Отож, під час виступу команд, кожен  продовжив  собі віку десь на років 5, якщо не більше.

Конкурс «Розминка»  ще раз довів кмітливість і винахідливість  команд. А «Домашнє завдання» по-студентськи зірвало залу жартами та позитивом.

Команди підкорили усіх своїми кулінарними здібностями.

І якщо у задумі гра передбачала змагання та перемогу однієї з команд, то, насправді, сцену та й глядачів підкорила одна єдина дружна команда - веселих, кмітливих, розумних, дотепних, запальних, учасники якої й самі грали не задля перемоги, а заради тієї порції адреналіну, позитиву, незабутніх емоцій, яку в результаті отримали.

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда другого гуртожитку «Freedom»!Команда «Білки» довели своє право бути  не менш гідними представниками цієї вічної гри розуму, молодості, гумору. Учасникам було вручено солодкі подарунки та грамоти.

Ось і закінчилися виступи команд. Спустіла сцена. Чується відлуння найкращих жартів, виснажені голоси гравців, а атмосфера у залі все ще сповнена аурою КВК, а це значить, що ця гра продовжуватиметься і КВК чекатиме нас знову!

Відео можна переглянути тут https://drive.google.com/file/d/1S86kVMDr4A8gyHobtTuVN9zUPQKyhYiM/view?usp=sharing