МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзне заняття до розплідника «Дель Кане Тереззине»

З третім курсом відділення ветеринарної медицини (групи В-301, В-302, ВС-204) було проведено виїзне заняття до розплідника «Дель Кане Тереззине», на якому займаються розведенням собак породи  кане-корсо.

Нас люб’язно прийняв господар – кінолог Юрій Притков,  який окрім розведення вищевказаної породи займається дресируванням собак з напрямку охорони та пошуку, постійно організовує виставки собак у місті Новомосковськ, а останнім часом хоче створити реабілітаційний центр для собак.

Студенти ознайомилися з умовами утримання та годівлі собак, дізнались історію виведення породи кане-корсо, для яких цілей вирощуються ці собаки, як проводиться дресирування, які ветеринарні заходи проводяться в розпліднику, а це і дегельмінтизація, і щеплення, і дезінсекція, і дератизація тощо.

Після ознайомлення з вищевказаним було довге спілкування з собаками Морган (породи кане-корсе), Сєвєр (породи маламут), Венді (породи німецька вівчарка). Окрім обіймань та фотографування з ними, у студентів була можливість проявити свої професійні здібності у проведенні загального огляду, пальпації, перкусії та аускультації собак. Багато хто побачивши, що величезні собаки граються, як діти, що вони підконтрольні командам господаря, побороли свій страх і долучилися до усіх інших.

З’ясувалося, що ці собаки займаються пошуковою роботою, а німецька вівчарка  Венді навіть знаходиться на службі у спецпідрозділі поліції.

Потім була надана можливість оглянути всі нагороди розплідника «Дель кане Тереззіно» та помилуватися цуценятами породи кане-корсе.

Під час екскурсії було обговорено залучення викладачів та студентів коледжу до масових ветеринарно-санітарних робіт як в самому розпліднику, так і створеному в майбутньому реабілітаційному центрі.