МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Відвідування семінарів, організованих ТОВ «Ветеко» у лютому 2018 року

Наприкінці зими викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та деякі студенти відділення ветеринарної медицини відвідали три науково-практичних семінари, які організовувала ветеринарна компанія ТОВ «Ветеко».

На VII науково-практичному семінарі «Сучасне кроліківництво. Інновації. Технології. Практичний досвід» (м. Харків) було заслухано 5 доповідей: огляд епізоотичної ситуації із захворюваннями кролів, нові зміни у геморагічній хворобі кролів – пошук нового штаму, пастерелла - результати застосування аутогенних вакцин, питання племінного розведення кролів, сировина та безпека комбікормів для кролів.

На семінарі «Сучасні схеми профілактики та лікування свиней у господарствах за респіраторної патології» (м. Київ) заслухали такі доповіді: як встановити причину та розпочати програму контролю з респіраторними проблемами свиней, лікування та профілактика респіраторних захворювань, профілактика – Аутовак, позбавлення тварин болю – головне завдання успішного ведення тваринництва, вплив респіраторних захворювань на репродукцію, способи боротьби із синдромом сумарного токсикозу свиней.

На семінарі «Сучасні схеми профілактики та лікування ВРХ у господарствах» (м. Київ) було акцентовано теми на репродуктивних проблемах: практичні поради з діагностики та контролю маститів, лікування маститів у корів, менеджмент сухостійних корів, аутовакцини, корекція раціону корів у сухостійний період, охорона здоров’я стада та генетичні впливи на якість молока.

Протягом декількох годин учасники семінарів прослухали найважливіші аспекти профілактики та лікування сільськогосподарських тварин від провідних спеціалістів ветеринарної медицини компаній Veteco, Biotestlab, Bayer, ТОВ «Центр Ветеринарної діагностики», ТОВ «Анкорес-Україна», ТОВ «Текро».

Відвідування таких науково-практичних семінарів викладачами та студентами спонукає покращенню знань у  сучасній ветеринарній медицини, дає змогу закріпити вже отриманні знання, покращити свій професійний рівень, отримуючи інформацію від спікерів семінарів, а також проникати у ветеринарний соціум під час спілкування в невимушеній атмосфері під час кава-брейків.

Під час відвідування семінарів у м. Київ з представниками ТОВ «Ветеко» було обговорено можливі варіанти співпраці з Новомосковським коледжем ДДАЕУ.