МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Відвідування ветеринарного семінару, організованого компанією «Байєр»

На початку весни компанія «Байєр» зібрала лікарів ветеринарної медицини з усіх куточків України у місті Київ на семінарі «Як не пропустити новоутворення репродуктивної системи у собак та кішок? Діагностика, терапія, прогноз».

 

Основним лектором виступила практикуючий лікар ветеринарної медицини, резидент європейського коледжу внутрішніх хвороб EСVIM-CA квк Наталія Ігнатенко, я ка зробила декілька доповідей на теми пов’язані з новоутвореннями у собак та котів.

Цей семінар для підвищення кваліфікації та набуття нових знань відвідали викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та деякі студенти відділення ветеринарної медицини.

На семінарі була надана можливість реального та інтерактивного спілкування,  обговорення хвороб  пацієнтів і клінічних випадків.