МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Відвідування ветеринарного семінару, організованого компанією «Байєр»

На початку весни компанія «Байєр» зібрала лікарів ветеринарної медицини з усіх куточків України у місті Київ на семінарі «Як не пропустити новоутворення репродуктивної системи у собак та кішок? Діагностика, терапія, прогноз».

 

Основним лектором виступила практикуючий лікар ветеринарної медицини, резидент європейського коледжу внутрішніх хвороб EСVIM-CA квк Наталія Ігнатенко, я ка зробила декілька доповідей на теми пов’язані з новоутвореннями у собак та котів.

Цей семінар для підвищення кваліфікації та набуття нових знань відвідали викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та деякі студенти відділення ветеринарної медицини.

На семінарі була надана можливість реального та інтерактивного спілкування,  обговорення хвороб  пацієнтів і клінічних випадків.