МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

День відкритих дверей у ДДАЕУ

17 березня  майже півсотні студентів 4 курсу відділення ветеринарної медицини, не зважаючи на дощову погоду, відвідали Дніпровський державний аграно-економічний університет, в якому проводився День відкритих дверей.

 

Після реєстрації студентів було проведене пробне тестування їх для визначення ступеня знань, потім проведена екскурсія по центральному корпусу. Студенти відвідали спортзал та ознайомилися зі спортивними секціями, бібліотеку та читальний зал, музей історії ДДАЕУ.

 

Потім було здійснено переїзд на факультет ветеринарної медицини, де після відвідування анатомічного музею, було проведено декілька екскурсій по кафедрам факультету з роз’ясненням, чим вони займаються стосовно науки та як проходять заняття у студентів факультету. На останок було відвідано клініку факультету ветеринарної медицини.