МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

День відкритих дверей у ДДАЕУ

17 березня  майже півсотні студентів 4 курсу відділення ветеринарної медицини, не зважаючи на дощову погоду, відвідали Дніпровський державний аграно-економічний університет, в якому проводився День відкритих дверей.

 

Після реєстрації студентів було проведене пробне тестування їх для визначення ступеня знань, потім проведена екскурсія по центральному корпусу. Студенти відвідали спортзал та ознайомилися зі спортивними секціями, бібліотеку та читальний зал, музей історії ДДАЕУ.

 

Потім було здійснено переїзд на факультет ветеринарної медицини, де після відвідування анатомічного музею, було проведено декілька екскурсій по кафедрам факультету з роз’ясненням, чим вони займаються стосовно науки та як проходять заняття у студентів факультету. На останок було відвідано клініку факультету ветеринарної медицини.