МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика до господарства «Агросоюз» 2018

Наприкінці березня протягом трьох днів з кожною з груп ІІІ курсу відділення ветеринарної медицини було проведено виїзне заняття до господарства «Агросоюз», де проводився відбір крові від великої рогатої худоби та щеплення проти сибірки.

 

Студенти, після проходження інструктажу з охорони праці при роботі з ВРХ, ознайомилися з методами утримання тварин, з технологією доїння, годівлі та профілактики основних захворювань ВРХ в господарстві.

Протягом трьох днів студенти надали допомогу у відборі крові для серологічного дослідження майже від 1300 голів великої рогатої худоби.

Ця виїзна навчальна практика дала змогу студентам закріпити на практиці методи взяття крові та проведення щеплень.