МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Захист переддипломної практики у студентів відділення ветеринарної медицини - квітень 2018

Після закінчення проходження переддипломної практики студентами четвертого курсу відділення ветеринарної медицини та написання звітів по ній, було проведено захист своїх робіт.

Практику студенти проходили в різноманітних ветеринарних організаціях, а це і господарства по вирощуванню ВРХ, коней, свиней чи птиці, і державні структури ветеринарної медицини, і приватні веткабінети та клініки, тому доповіді студентів були досить різноманітні та досить цікаві.

Майже всі студенти до захисту підготували презентації з найкращими випадками під час проходження практики.

До складу комісії, що заслуховували студентів входили викладачі ветеринарних дисциплін Кравченко З. П та Крючкова О. М., голова циклової комісії Тимченко Л. Д., завідувач відділенням Приходько О. Г., заступник директора Нехаєва Т. О.

Студентам з найкращими доповідями, було рекомендовано участь у конференції, присвяченої проходженню практик, який буде організований для студентів третього та четвертого відділення ветеринарної медицини.