МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Захист переддипломної практики у студентів відділення ветеринарної медицини - квітень 2018

Після закінчення проходження переддипломної практики студентами четвертого курсу відділення ветеринарної медицини та написання звітів по ній, було проведено захист своїх робіт.

Практику студенти проходили в різноманітних ветеринарних організаціях, а це і господарства по вирощуванню ВРХ, коней, свиней чи птиці, і державні структури ветеринарної медицини, і приватні веткабінети та клініки, тому доповіді студентів були досить різноманітні та досить цікаві.

Майже всі студенти до захисту підготували презентації з найкращими випадками під час проходження практики.

До складу комісії, що заслуховували студентів входили викладачі ветеринарних дисциплін Кравченко З. П та Крючкова О. М., голова циклової комісії Тимченко Л. Д., завідувач відділенням Приходько О. Г., заступник директора Нехаєва Т. О.

Студентам з найкращими доповідями, було рекомендовано участь у конференції, присвяченої проходженню практик, який буде організований для студентів третього та четвертого відділення ветеринарної медицини.