МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Конкурс «Студент року 2018»

     27 квітня у Новомосковському коледжі ДДАЕУ відбувся традиційний щорічний конкурс «Студент року» серед студентів усіх відділень. Він проводиться з метою розвитку інтелектуальних здібностей, розширення світогляду, пропагування престижу освіти й освіченості серед студентської молоді, заохочення студентів до успішного навчання, формування активної життєвої позиції.

 Конкурсанти цікаво і творчо підійшли до випробувань. Вони підготували відеопрезентації, відеосюжети про свою спеціальність, представляли себе через вірші, пісні, танці, фотографії тощо. Журі дуже складно було визначити переможця.

Але за результатами конкурсу звання «Студент року» отримала студентка групи ВС-203 Михайленко Євгенія.

 Усім учасникам бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я, успіхів у навчанні. Відео можна переглянути тут https://drive.google.com/file/d/1Levia8pgY9vnYIj1tKZWejiqx01YuHa0/view?usp=sharing