МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Конкурс «Студент року 2018»

     27 квітня у Новомосковському коледжі ДДАЕУ відбувся традиційний щорічний конкурс «Студент року» серед студентів усіх відділень. Він проводиться з метою розвитку інтелектуальних здібностей, розширення світогляду, пропагування престижу освіти й освіченості серед студентської молоді, заохочення студентів до успішного навчання, формування активної життєвої позиції.

 Конкурсанти цікаво і творчо підійшли до випробувань. Вони підготували відеопрезентації, відеосюжети про свою спеціальність, представляли себе через вірші, пісні, танці, фотографії тощо. Журі дуже складно було визначити переможця.

Але за результатами конкурсу звання «Студент року» отримала студентка групи ВС-203 Михайленко Євгенія.

 Усім учасникам бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я, успіхів у навчанні. Відео можна переглянути тут https://drive.google.com/file/d/1Levia8pgY9vnYIj1tKZWejiqx01YuHa0/view?usp=sharing