МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика групи В-401 в «Катеринославський»

5 квітня розпочато серію виїзних занять по навчальній практиці для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ до молочно-виробничого комплексу «Катеринославський» (с. Чумаки, Дніпропетровська обл.).

Першим випала нагода відвідати цей сучасний тваринницький комплекс з провідними сучасними інноваціями, студентам 4 курсу групи В-401 відділення ветеринарної медицини з викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

На фермі по вирощуванню великої рогатої худоби відбулося ознайомлення студентів з методикою сучасних схем та методики щеплення тварин, проведено відбір крові від корів для серологічного та бактеріологічного дослідження, ознайомлення з супровідною документацією, яка складається для відправлення відібраних проб крові для дослідження до лабораторії ветеринарної медицини.

 

Також було відпрацьовано техніку постановки зонду коровам для попередження зміщення сичугу та ознайомлено студентів з сучасними методами лікування телят та корів з захворюваннями харчо травної та дихальної системи і продемонстровано сучасні ветеринарні препарати для їх лікування.

Залучення до сучасного практичного навчання в таких умовах. надає студентам можливість отримувати знання згідно з потребами ринку, що забезпечує їхнє працевлаштування після закінчення навчання в коледжі і високий рівень кваліфікації молодих спеціалістів підвищить ефективність роботи сільськогосподарських підприємств.