МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзна навчальна практика групи В-401 в «Катеринославський»

5 квітня розпочато серію виїзних занять по навчальній практиці для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ до молочно-виробничого комплексу «Катеринославський» (с. Чумаки, Дніпропетровська обл.).

Першим випала нагода відвідати цей сучасний тваринницький комплекс з провідними сучасними інноваціями, студентам 4 курсу групи В-401 відділення ветеринарної медицини з викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

На фермі по вирощуванню великої рогатої худоби відбулося ознайомлення студентів з методикою сучасних схем та методики щеплення тварин, проведено відбір крові від корів для серологічного та бактеріологічного дослідження, ознайомлення з супровідною документацією, яка складається для відправлення відібраних проб крові для дослідження до лабораторії ветеринарної медицини.

 

Також було відпрацьовано техніку постановки зонду коровам для попередження зміщення сичугу та ознайомлено студентів з сучасними методами лікування телят та корів з захворюваннями харчо травної та дихальної системи і продемонстровано сучасні ветеринарні препарати для їх лікування.

Залучення до сучасного практичного навчання в таких умовах. надає студентам можливість отримувати знання згідно з потребами ринку, що забезпечує їхнє працевлаштування після закінчення навчання в коледжі і високий рівень кваліфікації молодих спеціалістів підвищить ефективність роботи сільськогосподарських підприємств.