МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзна навчальна практика до коней

 

18 та 19 квітня 2018 року було проведено дві виїзні навчальні практики з дисциплін «Епізоотологія» та «Внутрішні незаразні хвороби» групами В-401 та ВС-303 до  конеферми (с. Орлівщина, Новомосковського р-ну)  та зоопарку «Три ведмеді» (с. Хащове Новомосковського р-ну) для проведення повного клінічного дослідження коней та поні.

 

Після закріплення методів поведінки з цим видом тварин та проходження інструктажу з охорони праці при роботі з кіньми, студенти мали можливість наочно переглянити техніку проведення повного клінічного дослідження коня, а потім і самостійно закріпити на практиці ці методи.

Також вони ознайомилися з технологією утримання та годівлі коней, з ветеринарною документацією, що ведеться в цих господарствах та планами проведення протиепізоотичних заходів.

 

Такі види занять сприяють кращому засвоєнню теоретичного матеріалу та підвищенню практичних навичок при роботі з тваринами, що покращує якість навчання та сприяє підготовці випускників – майбутніх високоякісних спеціалістів ветеринарної медицини.