МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика до коней

 

18 та 19 квітня 2018 року було проведено дві виїзні навчальні практики з дисциплін «Епізоотологія» та «Внутрішні незаразні хвороби» групами В-401 та ВС-303 до  конеферми (с. Орлівщина, Новомосковського р-ну)  та зоопарку «Три ведмеді» (с. Хащове Новомосковського р-ну) для проведення повного клінічного дослідження коней та поні.

 

Після закріплення методів поведінки з цим видом тварин та проходження інструктажу з охорони праці при роботі з кіньми, студенти мали можливість наочно переглянити техніку проведення повного клінічного дослідження коня, а потім і самостійно закріпити на практиці ці методи.

Також вони ознайомилися з технологією утримання та годівлі коней, з ветеринарною документацією, що ведеться в цих господарствах та планами проведення протиепізоотичних заходів.

 

Такі види занять сприяють кращому засвоєнню теоретичного матеріалу та підвищенню практичних навичок при роботі з тваринами, що покращує якість навчання та сприяє підготовці випускників – майбутніх високоякісних спеціалістів ветеринарної медицини.