МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Всеукраїнська науково-практична конференція у Новомосковському коледжі ДДАЕУ

25 квітня 2018 року на базі Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, викладачем ветеринарних дисциплін Федяновичем А. М.  було започатковано, організовано та проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, студентської та учнівської молоді на тему: «Стан і перспективи розвитку та інновацій в тваринництві, актуальні питання ветеринарної медицини: EquiLifeVet – розвиток конярства та хвороби коней».

Цьогорічна тема конференції була досить актуальною, тому що конярство в Україні достатньо розвивається, а спеціалістів, які розбираються в проблемах з кіньми досить мало.

Ця конференція пройшла з допомогою компаній «АВЗ» та «ЕкоІнкстинт» і журналу «Мир ветеринарии», в якому в одному з наступних номерів буде надруковано статтю про наший захід, за що ми їм вдячні та запрошуємо для підтримки наступних майбутніх заходів, що будуть проводитися в Новомосковському коледжу ДДАЕУ.

Конференція поділялася на дві частини – пленарне та секційне засідання.

Вступне слово зробив завідувач відділення ветеринарної медицини Приходько О. Г. Потім на пленарному засіданні зробили свої доповіді практикуючі лікарі ветеринарної медицини та представники фармакологічних веткомпаній. Першою виступила з доповіддю про хвороби суглобів та зв'язок у коней і профілактику та лікування іх за допомогою гелів «Алезан», представник відділу наукових комунікацій корпорації «АгроВетЗащита» («АВЗ» м. Москва, Росія) Коваль-Чудная О. С. Наступна досить унікальна доповідь «Репаративні процеси в ушкоджених тканинах за впливу стовбурових клітин» зробив практикуючий лікар ветеринарної медицини, аспірант НУБіБ Шупик О. В. (м. Київ). Доповідь на тему «Профілактика кольок за допомогою кормових добавок «Цеосорб» зробила практикуючий лікар ветеринарної медицини, коне власник Вітер О. В. (м. Дніпро). На завершення пленарного засідання було зроблено доповідь організатором проведення цієї конференції, практикуючим лікарем ветеринарної медицини, викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.  про дослідження коней під час кольок.

Під час другої частини конференції, доповіді робили школярі Орлівщинської ЗОШ (Дніпропетровська обл.), студенти Немішаєвського агротехнічного коледжу НУБіП (Київська обл.), Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету (Запорізька обл.), факультету ветеринарної медицини Дніпровського державний аграрно-економічного університету (м. Дніпро), Харківської зооветеринарної академії (м. Харків) і звісно Новомосковського коледжу ДДАЕУ, що в свою чергу підтверджує, що конференція дійсно всеукраїнська, а також те, що такий захід необхідно проводити щорічно.

Загалом було підготовлено молоддю 26 доповідей. Тези цих доповідей будуть надруковані і вручені усім доповідачам та викладачам, які допомагали підготовлювати студентів.

 

Конференція організовувалася в першу чергу для студентів відділення ветеринарної медицини ІІІ та ІV курсу, а також для викладачів ветеринарних та технологічних дисциплін Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, але були запрошені випускники минулих років, практикуючі лікарі та коневласники з міст та сіл Дніпропетровської, Запоріжської, Херсонської, Київської та Харківської областей.

Цілі, що переслідувалися при проведення цієї конференції на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ – це навчальна, виховна та розвиваюча через впровадження сучасних інноваційних технологій в процес навчання, створення умов для вдосконалення навчального процесу, самостійності навчання студентів, підвищення якості освітніх послуг через посилення практичної спрямованості навчання, удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, активізування згуртування студентів та їх соціалізація, впровадження інноваційні технології у навчання через об’єднування зусиль педколективу та самих студентів, спрямування роботи педколективу на забезпечення якості практичної підготовки студентів з метою покращення їх фахової підготовки, професійного зростання викладачів.

Всі доповідачі добре підготувалися до виступів і показали відмінні знання з тих тем, які вони висвітлювали. Підготувавши самостійно матеріал, вони зробили доповіді з презентаціями відповідно до теми доповіді, уміло відповідали на поставлені їм питання.

По закінченню семінару всі доповідачі отримали сертифікати учасників, а наукові керівники - подяки, які були розроблені власноруч організатором конференції. Також представник «ЕкоІнстинкт» надала найкращим доповідачам зразки продукції «Цеосорб» для подальшого їх використання для коней на практиці.

По завершенню всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, студентської та учнівської молоді на тему: «Стан і перспективи розвитку та інновацій в тваринництві, актуальні питання ветеринарної медицини: EquiLifeVet – розвиток конярства та хвороби коней», яка проходила на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ, стало зрозуміло, що всі цілі були досягнені. Тепер розпочинаємо готуватися до наступного заходу.

Викладач ветеринарних дисциплін Федянович Анатолій Михайлович.