МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Конференція по захисту проходження переддипломної практики студентами - 2018

 

Після закінчення захисту проходження переддипломної практики студентами четвертого курсу відділення ветеринарної медицини, було проведено конференцію з виступом студентів, у яких були найкращі доповіді.

Конференцію було проведено для студентів 3 та 4 курсу.

Основна мете, що переслідувалася під час проведення конференції - це ознайомити усіх студентів з найкращими місцями проходження практики.

Виступаючі студенти зробили доповіді з найцікавіших випадків хвороб чи методів діагностики  або лікування тварин, які зустрічалися у них під час проходження практики.

Взагалі виступи з доповідями зробило майже 20 студентів четвертого курсу відділення ветеринарної медицини.