Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


ВОГОНЬ ПОМИЛОК НЕ ПРОБАЧАЄ

         Однією із актуальних проблем на сьогодні в Україні є пожежна безпека. Ряд  трагічних подій, що стались у близькому зарубіжжі  та Україні ще раз підтвердили, що вогонь не пробачає ні безпечності, ні помилок. Серед надзвичайних ситуацій  самою найпоширенішою є пожежа. Перше місце серед причин, через які виникають пожежі, займає необережне  поводження з вогнем. Кожна друга пожежа стається саме через людську недбалість і легковажність.

         Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, в нашому коледжі серйозно ставляться до профілактичної роботи, приділяється значна  увага  пожежній безпеці.

         Керівником цивільного захисту в коледжі є Рудаков Ю. М, начальник штабу цивільного захисту Нехаєва Т. О, керівник об’єктового  тренування з цивільного захисту – Сухий А. Л. Також є формування цивільного захисту: ланка пожежогасіння (Кальченко Г. В), ланка охорони громадського порядку ( командир Головченко Т. В ), ланка захисту рослин ( командир Пінчук З. М.), окремий санітарний пост ( командир Тищенко С. Г ), до яких входять викладачі та співробітники коледжу. З членами  цих формувань цивільного захисту проводяться заняття. В коледжі  встановлена система  оповіщення, оформлені евакуаційні схеми( корпус №1, №2 гуртожитки). Укомплектовані пожежні щити у кожному із перелічених об’єктів, підготовані зусиллями студентів ватно-марлеві пов’язки, забезпечений безперешкодний доступ для пожежних підрозділів  на територію коледжу та до приміщень. Є всі необхідні засоби пожежотушіння для ліквідації  пожежі та її попередження і розповсюдження. Працівники коледжу, відповідальні за організацію  пожежної безпеки,  пройшли навчання. Зі студентами проведена необхідна роз’яснювальна робота  щодо пожежної безпеки та дій в осередку пожежі.

У коледжі   систематично  проводяться об’єктові тренування з пожежної безпеки з постановкою різних завдань. Так, 21 травня 2018 року відбулося об’єктове  навчання  з пожежної безпеки. Здійснювала керівництво евакуацією людей  та гасінням пожежі до прибуття пожежників начальник  штабу  пожежної безпеки - Нехаєва Т. О.  Під час навчання була організована перевірка наявності всіх учасників навчально - виховного процесу та  здійснена евакуація із коледжу за списками та журналами, були виведені із зони пожежі всі працівники та інші особи, не зайняті ліквідацією пожежі.

 

         Відповідальні визначили з урахуванням обставин, що склались, найбезпечніші шляхи  евакуації і виходи до безпечної зони у найкоротший термін.  Евакуацію розпочали  з приміщень,  де  виникла пожежа  та сумісних з ними. Члени ланки охорони громадського порядку  ретельно перевірили, аби в приміщеннях не залишилось людей. Були виставленні пости безпеки  на входах до будівлі коледжу, щоб унеможливити  повернення студентів  та працівників  до навчального корпусу, де виникла пожежа. Члени ланки пожежної безпеки ліквідували умови,  які  сприяли розповсюдженню  пожежі, та сам осередок пожежі. Про пожежу було негайно повідомлено в пожежну охорону за телефоном 101.

         Потерпілим під час евакуації була надана перша допомога та викликана швидка допомога за телефоном 103.

         Евакуація відбулася швидко і організовано. Перевіряючі виставили за об’єктові  навчання найвищий бал – « відмінно». Представник міських курсів ІІІ категорії з цивільного захисту Назоровська О. А дала позитивну оцінку діям учасників об’єктових навчань, відзначила їхню  організованість. Також вона наголосила, що  працівники, які брали участь у ліквідації пожежі, дотримувались заходів безпеки, та проявили високий рівень знань і практичних вмінь з пожежної безпеки.

  

         Випробування пройдено, але ми закликаємо: « Будьте обережні з вогнем!»

 

         Не використовуйте  відкритий вогонь у помешканнях, сараях, підвалах,  на горищах.

Не залишайте цигарки та сірники, що горять на легкозаймистій поверхні, не кидайте їх у смітник з балконів.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, перебуваючи поблизу торфовиків   чи проводячи сільськогосподарські роботи.

При спалювані трави, листя на  присадибних ділянках  або стерні  на фермерських угіддях  слідкуйте, щоб вогонь не перекинувся  на природні ділянки, залізничні колії   й  на виробничі  підприємства,  житлові будинки.

Не залишайте без нагляду вогнище у місцях відпочинку.

Не порушуйте правил монтажу та норм пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів.

         Не пустуйте з вогнем, бо він не пробачає помилок! Бережіть себе, близьких, навколишнє середовище!

Керівник  окремого  санітарного  посту цивільного захисту НКДДАЕУ  Тищенко С.Г