МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика групи В-301 в «Катеринославський»

6 травня продовжено серію виїзних занять по навчальній практиці для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ до молочно-виробничого комплексу «Катеринославський» (с. Чумаки Дніпропетровська обл.).

 

Цього разу випала нагода відвідати цей сучасний тваринницький комплекс з провідними сучасними інноваціями, студентам 3 курсу групи В-301 відділення ветеринарної медицини з викладачем ветеринарних дисциплін Удовенко О. В.

На фермі по вирощуванню великої рогатої худоби відбулося ознайомлення студентів з методикою сучасних схем та методики щеплення тварин, потім студентами проведено парентеральне введення вітамінів,  було відпрацьовано техніку проведення новокаїнових блокад, проведено ректальне дослідження корів, механічне видалення посліду, а також ознайомлено студентів з сучасними методами лікування корів з акушерськими захворюваннями і продемонстровано сучасні ветеринарні препарати для їх лікування.

 

Залучення студентів до практичного навчання в таких господарствах, надає їм можливість отримувати знання разом з практичними навичками, що покращує їхні шанси на працевлаштування після закінчення навчання в коледжі і високий рівень кваліфікації молодих спеціалістів, що в свою чергу підвищить ефективність роботи сільськогосподарських підприємств за допомогою молодих спеціалістів.