МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзна навчальна практика групи В-301 в «Катеринославський»

6 травня продовжено серію виїзних занять по навчальній практиці для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ до молочно-виробничого комплексу «Катеринославський» (с. Чумаки Дніпропетровська обл.).

 

Цього разу випала нагода відвідати цей сучасний тваринницький комплекс з провідними сучасними інноваціями, студентам 3 курсу групи В-301 відділення ветеринарної медицини з викладачем ветеринарних дисциплін Удовенко О. В.

На фермі по вирощуванню великої рогатої худоби відбулося ознайомлення студентів з методикою сучасних схем та методики щеплення тварин, потім студентами проведено парентеральне введення вітамінів,  було відпрацьовано техніку проведення новокаїнових блокад, проведено ректальне дослідження корів, механічне видалення посліду, а також ознайомлено студентів з сучасними методами лікування корів з акушерськими захворюваннями і продемонстровано сучасні ветеринарні препарати для їх лікування.

 

Залучення студентів до практичного навчання в таких господарствах, надає їм можливість отримувати знання разом з практичними навичками, що покращує їхні шанси на працевлаштування після закінчення навчання в коледжі і високий рівень кваліфікації молодих спеціалістів, що в свою чергу підвищить ефективність роботи сільськогосподарських підприємств за допомогою молодих спеціалістів.