МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Список вступників рекомендованих до зарахування з 01.09.2018 р.

Спеціальність 201 "Агрономія"

Денна, 1 курс на базі БЗСО (9 класів)

ПІБ Конкурсний_бал
Злидньова Єлизавета Ігорівна 29,5
Литвин Владислав Олександрович 25,5
Юдін Євгеній Станіславович 22,3
Москаленко Роман Едуардович 21,6
Ткач Євгеній Валерійович 21
Винник Олександр Сергійович 20,7
Сумченко Владислав Володимирович 20,5
Профатило Антон Олексійович 18,7
Токай Ярослав Юрійович 18,6
Корж Кирило Євгенійович 18
Домченко Катерина Сергіївна 17,3
Хонахбєєв Сергій Олександрович 16,7
Нурутдінов Максим Сергійович 15,8

 

Спеціальність 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

Денна, 1 курс на базі БЗСО (9 класів)

 

ПІБ Конкурсний_бал
Шидловський Євгеній Віталійович 23,7
Мороз Анастасія Анатоліївна 18,8
Бердюгіна Катерина Олексіївна 18,3
Ткачов Олександр Денисович 18,3
Кузичкіна Яна Тимофіївна 18
Рафаелян Теймураз Лєванович 17,4
Піскун Ірина Анатоліївна 17,3
Гришукевич Катерина Олександрівна 16,4
Сітало Аліна Вадимівна 16,4
Азарова Єлизавета Сергіївна 15,5
Харина Дмитро Сергійович 15,1

 

  

Спеціальність 211 "Ветеринарна медицина"

Денна, 1 курс на базі БЗСО (9 класів)

 

1 Сова Альона Іванівна 21 8 Квота - 1 Бюджет
2 Тележников Микита Володимирович 16,6 5,6 Квота - 1 Бюджет
           
4 Перевозко Артем Віталійович 27,8 8,8   Бюджет
5 Зеленько Ігор Олександрович 27,5 8,5   Бюджет
6 Олійник Єлизавета Володимирівна 26,4 9,4   Бюджет
7 Михайлова Анастасія Андріївна 26,4 9,4   Бюджет
8 Боталова Юлія Олександрівна 26 10   Бюджет
9 Данкіна Валентина Сергіївна 25,8 8,8   Бюджет
10 Петрова Анастасія Олександрівна 25 8   Бюджет
11 Постольник Вікторія Олегівна 24,3 8,3   Бюджет
12 Воронковський Денис Олександрович 24,1 7,1   Бюджет
13 Гордієнко Максим Сергійович 24 9   Бюджет
14 Надвернюк Роза Олександрівна 23,3 7,3   Бюджет
15 Рева Софія Олександрівна 23,2 7,2   Бюджет
16 Біжко Ірина Олегівна 23,1 8,1   Бюджет
17 Кунжапов Олександр Володимирович 22,8 6,8   Бюджет
18 Котенко Ангеліна Тарасівна 22,7 8,7   Бюджет
19 Лель Карина Олександрівна 22,3 7,3   Бюджет
20 Долженко Анастасія Володимирівна 22,3 7,3   Бюджет
21 Макеєв Ілля Володимирович 22,2 7,2   Бюджет
22 Киричок Владислав Русланович 22,1 7,1   Бюджет
23 Мазурик Олександра Вадимівна 21,8 7,8   Бюджет
24 Мурашко Сергій Сергійович 21,8 6,8   Контракт
25 Кучер Олена Валеріївна 21,5 8,5   Бюджет
26 Вороний Вадим Володимирович 21,4 8,4   Бюджет
27 Цецура Ксенія Олексіївна 21,4 7,4   Бюджет
28 Гаврюк Ольга Леонідівна 21,3 7,3   Бюджет
29 Деренговська Марина Олександрівна 21,2 7,2   Бюджет
30 Свитич Віталій Олександрович 20,6 6,6   Бюджет
31 Міщенко Богдан Олексійович 20,5 8,5   Бюджет
32 Малахов Єгор Сергійович 20,1 6,1   Бюджет
33 Золотаренко Катерина Василівна 19,5 7,5   Бюджет
34 Скубченко Анастасія Євгенівна 19 7   Бюджет
35 Донченко Тарас Вячеславович 19 6   Бюджет
36 Оверченко Олександр Сергійович 18,9 6,9   Бюджет
37 Рибін Ілля Павлович 18,9 5,9   Бюджет
38 Мороз Анастасія Анатоліївна 18,8 6,8   Бюджет
39 Скляренко Марина Вікторівна 18,8 6,8   Контракт
40 Давиденко Ксенія Вадимівна 18,5 6,5   Бюджет
41 Лук`яненко Дарина Вячеславівна 18,4 5,4   Бюджет
42 Погребняк Ростислав Вікторович 18 7   Бюджет
43 Грищенко Олексій Володимирович 18 6   Бюджет
44 Гайдук Маргарита Вікторівна 17,2 6,2   Контракт
45 Камінський Ярослав Володимирович 15,7 5,7   Контракт