МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Екскурсія на фермерському господарстві

Аграрний сектор є важливою стратегічною галуззю української національної економіки, яка забезпечує продовольчу безпеку та продовольчу незалежність нашої держави. Агрономія в Україні стрімко розвивається і це стосується не тільки великих агрохолдингів, але й фермерських господарств.

07.09.2018 року студенти групи А-201 Новомосковського коледжу ДДАЕУ на чолі з викладачем агрономічних дисциплін Чеснок Світланою Петрівною завітали з екскурсійною поїздкою на територію фермерського господарства «Мішин і Мішин», що знаходиться в селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області.

Керівником даного господарства є Мішин Валерій Павлович, який провів змістовну екскурсію по своїх полях. Студенти дізналися про різні технології вирощування та догляду за соняшником, які використовував Валерій Павлович в своїй практиці. Всі охочі змогли відчути себе комбайнерами під час збирання соняшнику на комбайні John Deere. Для всіх було цікавим наочно побачити за один день поля після різних обробітків грунту та побачити різницю роботи сучасних агрегатів.

Також Валерій Павлович поділився досвідом вирощування ріпаку озимого та кукурудзи на зерно.

Студенти отримали змістовну і корисну інформацію щодо роботи господарства в цілому та більш детально ознайомилися із технологією вирощування сільськогосподарських культур.

Велика подяка керівництву фермерського господарства «Мішин і Мішин» за змістовну екскурсію та гарні враження студентів.