МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Екскурсія на фермерському господарстві

Аграрний сектор є важливою стратегічною галуззю української національної економіки, яка забезпечує продовольчу безпеку та продовольчу незалежність нашої держави. Агрономія в Україні стрімко розвивається і це стосується не тільки великих агрохолдингів, але й фермерських господарств.

07.09.2018 року студенти групи А-201 Новомосковського коледжу ДДАЕУ на чолі з викладачем агрономічних дисциплін Чеснок Світланою Петрівною завітали з екскурсійною поїздкою на територію фермерського господарства «Мішин і Мішин», що знаходиться в селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області.

Керівником даного господарства є Мішин Валерій Павлович, який провів змістовну екскурсію по своїх полях. Студенти дізналися про різні технології вирощування та догляду за соняшником, які використовував Валерій Павлович в своїй практиці. Всі охочі змогли відчути себе комбайнерами під час збирання соняшнику на комбайні John Deere. Для всіх було цікавим наочно побачити за один день поля після різних обробітків грунту та побачити різницю роботи сучасних агрегатів.

Також Валерій Павлович поділився досвідом вирощування ріпаку озимого та кукурудзи на зерно.

Студенти отримали змістовну і корисну інформацію щодо роботи господарства в цілому та більш детально ознайомилися із технологією вирощування сільськогосподарських культур.

Велика подяка керівництву фермерського господарства «Мішин і Мішин» за змістовну екскурсію та гарні враження студентів.