МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Державний іспит з заразних хвороб 2018

        

         В передостанній тиждень навчання 4 курсу відділення ветеринарної медицини розпочалися державні іспити з заразних хвороб, серед яких увагу було акцентовано на епізоотології з мікробіологією, ветеринарно-санітарній експертизі, основі ветеринарної справ та паразитології.

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли викладачі вищевказаних ветеринарних дисциплін, а саме Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Крючкова О. М., Нехаєва Т. О. та голова комісії зам декана факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарський В. В.

Як і на минулому іспиті, питання в білеті поділялися на теоретичні та практичні. Відповідаючи на практичні питання, студенти добре показали як проводиться відбір крові у різних видів тварин, техніку проведення туберкулінізації, методику щеплення, методи проведення ветеринарно-санітарної експертизи м’яса, молока тощо.