МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Державний іспит з заразних хвороб 2018

        

         В передостанній тиждень навчання 4 курсу відділення ветеринарної медицини розпочалися державні іспити з заразних хвороб, серед яких увагу було акцентовано на епізоотології з мікробіологією, ветеринарно-санітарній експертизі, основі ветеринарної справ та паразитології.

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли викладачі вищевказаних ветеринарних дисциплін, а саме Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Крючкова О. М., Нехаєва Т. О. та голова комісії зам декана факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарський В. В.

Як і на минулому іспиті, питання в білеті поділялися на теоретичні та практичні. Відповідаючи на практичні питання, студенти добре показали як проводиться відбір крові у різних видів тварин, техніку проведення туберкулінізації, методику щеплення, методи проведення ветеринарно-санітарної експертизи м’яса, молока тощо.