МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Державний іспит з незаразних хвороб 2018

18 липня на відділенні ветеринарної медицини розпочалася здача державного іспиту з незаразних хвороб з таких предметів як галузева охорона праці, менеджмент, акушерство, основи ветеринарної справи, внутрішні незаразні хвороби та хірургія.

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли найдосвідченіші викладачі ветеринарних дисциплін, а саме Удовіченко О. В., Удовіченко Н. М., Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Нехаєва Т. О. та голова комісії замдекана факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарський В. В.

Як і в минулому році, питання в білеті поділялися на теоретичні (перші три) та практичні (останні два). Спочатку студенти відповідали, а потім проводили маніпуляції, які повинні були виконати практично, а це і методи дослідження тварин, штучне осіменіння, методи введення лікарських заходів та багато іншого.

 

Протягом трьох днів студенти 4 курсу переступили передостанню сходинку до отримання диплому фельдшера ветеринарної медицини.