МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Державний іспит з незаразних хвороб 2018

18 липня на відділенні ветеринарної медицини розпочалася здача державного іспиту з незаразних хвороб з таких предметів як галузева охорона праці, менеджмент, акушерство, основи ветеринарної справи, внутрішні незаразні хвороби та хірургія.

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли найдосвідченіші викладачі ветеринарних дисциплін, а саме Удовіченко О. В., Удовіченко Н. М., Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Нехаєва Т. О. та голова комісії замдекана факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарський В. В.

Як і в минулому році, питання в білеті поділялися на теоретичні (перші три) та практичні (останні два). Спочатку студенти відповідали, а потім проводили маніпуляції, які повинні були виконати практично, а це і методи дослідження тварин, штучне осіменіння, методи введення лікарських заходів та багато іншого.

 

Протягом трьох днів студенти 4 курсу переступили передостанню сходинку до отримання диплому фельдшера ветеринарної медицини.