МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика до молочного комбінату «Злагода»

На передостанньому тижні навчання для усіх груп четвертого курсу технологічного відділення та відділення ветеринарної медицини випала нагода відвідати молочний комбінат «Злагода» (м. Дніпро).

            

Під час цього виїзного заняття студентам було надано можливість ознайомитися з технологією прийому молока та його ветеринарно-санітарною експертизою, з технологією виробництва різноманітних молочних продуктів та їх подальшою ветеринарно-санітарною експертизою.

Під час відвідування цього закладу була досягнута мета практичного наочного закріплення вивченого теоретичного матеріалу.