МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзні заняття до розплідника собак 2018

Після повернення студентів 4 курсу відділення ветеринарної медицини з переддипломної практики та захисту щоденників з її проходження, було зроблено декілька виїзних навчальних практик до розплідника собак породи кане-корсе, що знаходиться у місті Новомосковськ.

Під час проведення заняття студентами було самостійно клінічно оглянуто декілька собак. Також вони ознайомилися з історією виведення цієї породи, з умовами утримання та годівлі, з умовами ветеринарного обслуговування собак взагалі та зроблено потім акцент сугубо для цієї породи.

 

Вже не вперше для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ надається можливість тісно спрівпрацювати з розплідником, за що і виражаємо щиру подяку власнику кінологу Приткову Юрію.