МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзні заняття до розплідника собак 2018

Після повернення студентів 4 курсу відділення ветеринарної медицини з переддипломної практики та захисту щоденників з її проходження, було зроблено декілька виїзних навчальних практик до розплідника собак породи кане-корсе, що знаходиться у місті Новомосковськ.

Під час проведення заняття студентами було самостійно клінічно оглянуто декілька собак. Також вони ознайомилися з історією виведення цієї породи, з умовами утримання та годівлі, з умовами ветеринарного обслуговування собак взагалі та зроблено потім акцент сугубо для цієї породи.

 

Вже не вперше для студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ надається можливість тісно спрівпрацювати з розплідником, за що і виражаємо щиру подяку власнику кінологу Приткову Юрію.