МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я

«Здоров'я для всіх»- наш керівний принцип,який надає імпульс нашому коледжу на підтримку молоді в їх русі до забезпечення загальних ініціатив з охорони здоров'я .

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона   усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

День здоров’я в коледжі проводиться щорічно, головною метою якого є формування в студентської молоді власної мотивації до занять фізичною культурою і популяризації здорового та активного способу життя.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у коледжі пройшов День здоров`я 13 вересня 2018 року. Студенти протягом дня грали в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях, турнірах.

Особливим моментом на цьому святі було приготування страв у польових умовах. Від вогнища доносився аромат каші, печеної картоплі та шашлику (без традиційного куліша ніяк…).

Загалом, студенти та викладачі провели незабутній день на природі і отримали масу задоволення.