МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я

«Здоров'я для всіх»- наш керівний принцип,який надає імпульс нашому коледжу на підтримку молоді в їх русі до забезпечення загальних ініціатив з охорони здоров'я .

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона   усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

День здоров’я в коледжі проводиться щорічно, головною метою якого є формування в студентської молоді власної мотивації до занять фізичною культурою і популяризації здорового та активного способу життя.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у коледжі пройшов День здоров`я 13 вересня 2018 року. Студенти протягом дня грали в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях, турнірах.

Особливим моментом на цьому святі було приготування страв у польових умовах. Від вогнища доносився аромат каші, печеної картоплі та шашлику (без традиційного куліша ніяк…).

Загалом, студенти та викладачі провели незабутній день на природі і отримали масу задоволення.