МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Участь студентів у міжнародній конференції у м. Дніпро 2018

19-20 вересня 2018 року у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Винахідництво та раціоналізаторство у медицині, біології та екології».

Організаторами конференції виступили навчально-науково-практичний клініко-діагностичний центр і кафедра клінічної діагностики та внутрішніх хвороб тварин факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ.

Учасниками конференції стали студенти, магістри, аспіранти та викладачі ВНЗ України (Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Новомосковський коледж ДДАЕУ, Луганський національний аграрний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Національний університет біоресурсів і прироодокористування україни, Сумський національний аграрний університет), Білорусії, Польщі, Словатчини у загальній кількості 95 чоловік, які представили 53 доповіді.

Новомосковський коледж представляли вісім студентів ІІІ та ІV курсів: Агаєва Н. С., Михайленко Є. Д., Лактіонова Є. А., Коврига К. С., Давидова А.М., Можеровський О. В., Григорак А. Ю., Старина А. С., з науковими керівниками викладачами ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та Приходько О. Г.

Учасники конференції познайомилися з інноваційними підходами у біотехнології відтворення тварин, діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекційних та інвазійних захворювань, хірргічної та репродуктивної патології.

Жвавий інтерес викликали доповіді Старини А. С., Ковриги К. С., Григорак А. Ю. (Новомосковський коледж ДДАЕУ), Воронова Т. В., Жуковської А. В., Чудинової Є. А. (ДДАЕУ).

https://www.dsau.dp.ua/ua/news/676.html

Після того, як студенти Новомосковського коледжу ДДАЕУ зробили доповіді, їм було запропоновано в подальшому поступати до їхнього університету для здобуття вищої освіти та була проведена екскурсія факультетом ветеринарної медицини.

По закінченню екскурсії та отримання сертифікатів учасників, наші студенти потрапили по запрошенню ще на один захід – це семінар для утримувачів-заводчиків котів та собак, який проводився у ресторанному комплексі «Бартоломео» (м. Дніпро), організований «PurinaProPlan», де вже були не доповідачами, а слухачами. Цей семінар зібрав 130 чоловік і був досить цікавий, стосовно фізіології та живлення котів та собак.