МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Участь студентів у міжнародній конференції у м. Дніпро 2018

19-20 вересня 2018 року у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Винахідництво та раціоналізаторство у медицині, біології та екології».

Організаторами конференції виступили навчально-науково-практичний клініко-діагностичний центр і кафедра клінічної діагностики та внутрішніх хвороб тварин факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ.

Учасниками конференції стали студенти, магістри, аспіранти та викладачі ВНЗ України (Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Новомосковський коледж ДДАЕУ, Луганський національний аграрний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Національний університет біоресурсів і прироодокористування україни, Сумський національний аграрний університет), Білорусії, Польщі, Словатчини у загальній кількості 95 чоловік, які представили 53 доповіді.

Новомосковський коледж представляли вісім студентів ІІІ та ІV курсів: Агаєва Н. С., Михайленко Є. Д., Лактіонова Є. А., Коврига К. С., Давидова А.М., Можеровський О. В., Григорак А. Ю., Старина А. С., з науковими керівниками викладачами ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та Приходько О. Г.

Учасники конференції познайомилися з інноваційними підходами у біотехнології відтворення тварин, діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекційних та інвазійних захворювань, хірргічної та репродуктивної патології.

Жвавий інтерес викликали доповіді Старини А. С., Ковриги К. С., Григорак А. Ю. (Новомосковський коледж ДДАЕУ), Воронова Т. В., Жуковської А. В., Чудинової Є. А. (ДДАЕУ).

https://www.dsau.dp.ua/ua/news/676.html

Після того, як студенти Новомосковського коледжу ДДАЕУ зробили доповіді, їм було запропоновано в подальшому поступати до їхнього університету для здобуття вищої освіти та була проведена екскурсія факультетом ветеринарної медицини.

По закінченню екскурсії та отримання сертифікатів учасників, наші студенти потрапили по запрошенню ще на один захід – це семінар для утримувачів-заводчиків котів та собак, який проводився у ресторанному комплексі «Бартоломео» (м. Дніпро), організований «PurinaProPlan», де вже були не доповідачами, а слухачами. Цей семінар зібрав 130 чоловік і був досить цікавий, стосовно фізіології та живлення котів та собак.