Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Участь студентів у міжнародній науково-практичній конференції м. Львів

4-5 жовтня 2018 року на базі Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України у місті Львів, відбулася чергова Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної біології, тваринництва та ветеринарної медицини», присвяченої 100-річчю заснування НААН, Заслуженого діяча науки і техніки України, Героя України, президента НААН (1996-2011) Михайла Васильовича Зубця (1938-2014).

На цій конференції вперше про себе заявили юні дослідники, студенти Новомосковського коледжу ДДАЕУ – Агаєва Насіба, Михайленко Євгенія, Можеровськй Олександр, Старина Ганна, Коврига Кирил. Хоча їхні дослідження були мало вагомі по відношенню до тих, що проводили інші учасники конференції, але молодь зробила для себе величезний крок у науку, не злякавшись робити доповіді з трибуни разом з аспірантами, кандидатами та докторами наук, професорами, які більш глибоко і досить довго себе присвятили різноманітним науково-практичним дослідженням.

 

            

Студенти гідно трималися роблячи свої доповіді, вміло відповідали на запитання і з задоволенням планують в подальшому більш досконало зайнятися науковими дослідженнями. Їх в подальшому, після отримання диплому молодшого спеціаліста, запросили до вступу у Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, а наукових керівників цих студентів, викладачів ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та Приходько О. Г. до вступу на аспірантуру до Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України.

Відчувалася велика підтримка з боку зам декана та викладачів з Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарського В. В., Зажарської Н. М. та Дуда Ю. В., які також робили там доповіді, а також з боку провідного наукового співробітника лабораторії інтелектуальної власності та аналітичних досліджень Інституту біології тварин НААН Грабовської О. С.

Наша молодь дійсно внесла приємний емоційний струс для всіх науковців з Інституту біології тварин НААН.

Участь у цій конференції дало змогу студентам підвищити свої теоретичні знання, здобути навички у проведенні науково-дослідницької роботи, покращити свою соціалізацію та культурний розвиток. Все це спонукає формування у них 1) функціональної компетенції у вигляді уміння використання джерел інформації, уміння контролювати та оцінювати проведену роботу, уміння адаптуватись до зростання потоків інформації та розуміти необхідність професійної мобільності; 2) мотиваційної компетенції у вигляді вміння визначати власні цілі, переборювати труднощі в діяльності, вміння досягати успіху, формування позитивного відношення до обраної професії; 3) соціальної компетенції у вигляді вміння нести відповідальність за діяльність організації, яку вони представляють, беручи на себе соціальні та етичні зобов’язання і впровадження в своє життя етики ділового спілкування.

Окрім незабутніх вражень від такого роду виступів, усіх відвідувачів Львову охопили найдивовижніші емоції від екскурсії по самому місту і два дні, що там було проведено, не вистачило для відвідування і половини пам’яток та культурних місць міста. Тому вважаю, що це була перша, але не остання подорож студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ до славного міста Львів.