Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Третій Ветеринарний семінар у Новомосковському коледжу

10 жовтня 2018 року на базі Новомосковського коледжу Дніпровського аграрно-економічного університету було проведено черговий Третій Ветеринарний семінар для студентів та викладачів відділення ветеринарної медицини та практикуючих ветлікарів.

Цьогорічна тема семінару «Трансмісивні хвороби» є досить актуальною в сучасному сьогоденню лікаря ветеринарної медицини.

Семінар поділявся на дві основні рівноправні частини.

Під час першої частини, робились доповіді студентами Новомосковського коледжу, юними початківцями-дослідниками, які вже мали змогу робити доповіді на більш масштабних науково-практичних конференціях (м. Дніпро, Кам’янець-подільський, Львів). А саме:

Агаєва Насіба Саядівна група В-302 «Диференційна діагностика трансмісивних хвороб собак»,

Михайленко Євгенія Дмитрівна група ВС-304 «Патогенетична дія спірохет bоrrelia та діагностика хвороби Лайма у собак»,

Лактіонова Євгенія Анатоліївна група В-302 «Дослідження перебігу, напрямків діагностики, напрямків лікування та можливі ускладнення при піроплазмозі собак»,

Коврига Кирил Сергійович група В-402 «Симптоматика, діагностика та лікування піроплазмозу собак»,

Давидова Анастасія Максимівна група В-302 «Аналіз інфекційної анемії котів (гемобартонельоз)»,

Можеровський Олександр Володимирович група ВС-304 «Дослідження методів діагностики та лікування дірофіляріозу»,

Григорак Аліна Юріївна група В-302 «Хірургічне лікування серцево-легеневої форми дирофіляріозу»,

Старина Ганна Сергіївна група ВС-304 «Порівняльна характеристика пероральних препаратів для профілактики зараження собак трансмісивними хворобами»,

Луценко Віктор Сергійович група В-401 «Дослідження морфології, клінічних проявів та методів лікування анаплазмозу тварин».

Підготувавши самостійно матеріал, опрацювавши його з науковим керівником, вони добре виступили з презентаціями відповідно до теми доповіді, вміло користувалися мультимедійною установкою, добре коментували матеріал, що демонструвався, відповідали на запитання слухачів. Мова їх була спокійна, виступи образні, всі поняття та спеціальні терміни детально розшифровувалися і були доступними кожному студенту.

Після півгодинної перерви та кави-брейку було продовжено проведення ІІІ Ветеринарного семінару. Під час другої частини, доповіді робили представники фармакологічних фірм та практикуючі лікарі ветеринарної медицини. А саме:

Регіональний менеджер «PurinaProPlan» Барабаш Олеся «Ветеринарна дієта ProPlanENGastrointestinal при захворюваннях шлунково-кишкового тракту»,

Регіональний представник «QuickingBiotechCo, Ltd» Донець Анна Віталіївна «Діагностика вірусних хвороб у собак та котів з допомогою експрес-тестів»,

Спеціаліст відділу по взаємодії з ветлікарями та ветспілками компанії «АгроВетЗащита (АВЗ)», лікар ветеринарної медицини Коваль-Чудная Олеся Сергіївна «Лікування та профілактика бабезіозів. Використання препарату «Бабезан» у ветеринарній практиці»,

Практикуючий лікар ветеринарної медицини Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» лікар-кардіолог Збарах Єлизавета Сергіівна.

Всі чотири доповіді були пронизані практичними нотками з клінічних випадків, що зустрічалися у доповідачів у їх практичній діяльності.

Під фінал проведення було переглянуто відео «Розвиток дірофілярій в організмі», яке було люб’язно представлене Юрієм Щербань, компанія «Байєр».

Цьогорічний семінар проходив з підтримкою усіх п’яти вищевказаних людей та компаній, котрі вони представляють. Завдяки ним, студентам-доповідачам було вручено багато цінних подарунків (термокухлі, рушники, парасольки, килимки, брелки-указки, зошити та ручки, стетоскопи, електронні термометри, товари для домашніх тварин). Також подарунки отримали і викладачі відділення ветеринарної медицини. Окрім вищевказаних подарунків, кожен викладач до своєї аудиторії отримав рифлені плакати «Анатомія кішки» та «Анатомія собаки», а також передані кошти на придбання ноутбуку для покращення впровадження інноваційних методів навчання студентів.

Інформаційні партнери – газета «Вісник ДДАЕУ» та науково-практичний журнал «Мир ветеринарии» надрукують статті про проведений захід. Останній ще й надасть підписку журналу на рік для бібліотеки Новомосковського коледжу.

Основна мета, яка переслідувалася для проведення чергового семінару – це в першу чергу навчальна – були створені умови для вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення якості освітніх послуг, як передумова соціалізації майбутніх спеціалістів, покращення етичного відношення до обраної професії, удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

Наступна мета, яка переслідувалася – це розвиваюча – було активізовано і спровоковано розвиток форми згуртування студентів, впроваджено інноваційні технології у навчання через об’єднування зусиль педагогічного колективу та самих студентів, удосконалено педагогічну майстерність і підвищено професійний рівень викладачів ветеринарних дисциплін, спрямовано роботу педагогічного колективу на забезпечення якості практичної підготовки студентів з метою покращення їх фахової підготовки та професійного зростання викладачів.

Ще одна мета – це науково-практична – юні дослідники робили перші спроби проводити науково-практичні дослідження, ставити цілі навіщо проводити такі дослідження, а наприкінці робити висновки, чого вони досягли цими дослідами.

І звісно ж виховна мета – сформовано базові та професійні компетенції через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до самоосвіти та саморозвитку у професійній діяльності. Було насичено громадськими цінностями зміст навчання, підвищено якість освіти через посилення практичної спрямованості навчання, забезпечено формування громадянськості у студентів.

Проведення ветеринарного семінару на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ – це формування професійних компетенцій через впровадження інноваційних та інформаційних технологій у рамках підготовки майбутніх спеціалістів здатних до саморозвитку у професійній діяльності та як одна з умов вдосконалення навчально-виховного процесу і підвищення якості освітніх послуг, передумова соціалізації майбутніх спеціалістів, тому і в подальшому такі заходи повинні проводитися в навчальному закладі.