МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Конкурс презентацій «Життя моєї групи»

Під час проведення декадника ветеринарних дисциплін, одним із цікавих заходів, що було проведено у Новомосковському коледжі – це конкурс презентацій «Життя моєї групи», який був організований і проведений 09 жовтня 2018 року викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

До участі у конкурсі було залучено групи відділення ветеринарної медицини, а саме В-201, В-202, В-301, В-302, ВС-304, В-401, В-402.

Мета, яка переслідувалася під час проведення заходу - це впровадити інноваційні заходи проведення внутрішньоколеджних заходів, спонукати студентів до згуртування та самореалізації, покращити їх соціалізацію.

За правилами конкурсу кожна група повинна була підготовити презентацію про життя самої групи під час навчання в нашому коледжі, а саме: навчальний процес, різноманітна практика, суспільне життя групи, екскурсії, життя в гуртожитку, участь у різноманітних конкурсах. Кожну презентацію представляти повинен доповідач від групи з роз’ясненням того, що буде відображено на слайдах. Можлива будь-яка креативність, музикальний супровід та перетворення презентації у відео огляд.

Видовище видалося вражаюче і не зважаючи на те, що конкурс проводився після занять, актова зала була наповнена студентами усіх запрошених груп до самого останнього перегляду презентації.

Вразило те, що майже всі групи добросовісно віднеслися до поставлених перед ними цілями і приготували досить цікаві відео огляди.

Найкращими було виділено презентації груп ВС-303 (найкраще відображення життя групи), В-301 (найяскравіше відображення життя групи), В-302 (найліпше відображення практичної діяльності групи).

Усі групи в подальшому на заключній лінійці декадника відділення ветеринарної медицини будуть нагороджені грамотами.