МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Конкурс презентацій «Життя моєї групи»

Під час проведення декадника ветеринарних дисциплін, одним із цікавих заходів, що було проведено у Новомосковському коледжі – це конкурс презентацій «Життя моєї групи», який був організований і проведений 09 жовтня 2018 року викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

До участі у конкурсі було залучено групи відділення ветеринарної медицини, а саме В-201, В-202, В-301, В-302, ВС-304, В-401, В-402.

Мета, яка переслідувалася під час проведення заходу - це впровадити інноваційні заходи проведення внутрішньоколеджних заходів, спонукати студентів до згуртування та самореалізації, покращити їх соціалізацію.

За правилами конкурсу кожна група повинна була підготовити презентацію про життя самої групи під час навчання в нашому коледжі, а саме: навчальний процес, різноманітна практика, суспільне життя групи, екскурсії, життя в гуртожитку, участь у різноманітних конкурсах. Кожну презентацію представляти повинен доповідач від групи з роз’ясненням того, що буде відображено на слайдах. Можлива будь-яка креативність, музикальний супровід та перетворення презентації у відео огляд.

Видовище видалося вражаюче і не зважаючи на те, що конкурс проводився після занять, актова зала була наповнена студентами усіх запрошених груп до самого останнього перегляду презентації.

Вразило те, що майже всі групи добросовісно віднеслися до поставлених перед ними цілями і приготували досить цікаві відео огляди.

Найкращими було виділено презентації груп ВС-303 (найкраще відображення життя групи), В-301 (найяскравіше відображення життя групи), В-302 (найліпше відображення практичної діяльності групи).

Усі групи в подальшому на заключній лінійці декадника відділення ветеринарної медицини будуть нагороджені грамотами.