МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Завершення декадника відділення ветеринарної медицини 2018

12 жовтня відбулося закриття декадника ветеринарних дисциплін.

Вранці була проведена урочиста лінійка з нагородженням учасників.

Було вручено багато грамот, подяк та сертифікатів багатьом учасникам декадника. Деяким перепадало аж по три аркуші.

Окрім них було ще вручено багато цінних подарунків, як студентам, так і викладачам відділення ветеринарної медицини (термокухлі, рушники, парасольки, килимки, брелки-указки, зошити та ручки, стетоскопи, електронні термометри, товари для домашніх тварин) від партнерів проведення ІІІ Ветеринарного семінару на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ. Окрім вищевказаних подарунків, кожен викладач до своєї аудиторії отримав рифлені плакати «Анатомія кішки» та «Анатомія собаки», а також передані кошти на придбання ноутбуку для покращення впровадження інноваційних методів навчання студентів.