МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виїзна навчальна практика до «Катеринославського» з групою В-303

18 жовтня 2018 року відбулася чергова виїзна навчальна практика до сучасного господарства з утримання великої рогатої худоби «Катеринославський», з яким Новомосковський коледж ДДАЕУ проводить дуальну освіту.

Під час проходження цієї практики студенти мали змогу самостійно надавати лікування телятам під наглядом лікаря ветеринарної медицини, а також вони суттєво допомогли у проведенні щеплення поголів’я ВРХ проти сибірки, попередньо опанувавши техніку шприца-автомата та методику введення вакцини.

Пройшовши інструктаж з техніки безпеки під час проведення масових ветеринарно-санітарних заходів з ВРХ та з використанням вакцин, студенти приступили до роботи. Після завершення щеплення, студентам було продемонстровано головним лікарем ветеринарної медицини господарства Рижих Андрієм, як заповнюється ветеринарна документація на проведений ветеринарно-санітарний захід.

Таким чином студенти відразу закріпили матеріал з багатьох дисциплін – це і годівля, і скотарство, і фармакологія, і терапія, і епізоотологія, і ветеринарна справа.

В черговий раз підтверджується, що такий дуальний метод навчання студентів є дуже ефективним для підготовки майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини, що спонукає набуття практичних навичок при роботі з тваринами.