МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виїзна навчальна практика до «Катеринославського» з групою В-303

18 жовтня 2018 року відбулася чергова виїзна навчальна практика до сучасного господарства з утримання великої рогатої худоби «Катеринославський», з яким Новомосковський коледж ДДАЕУ проводить дуальну освіту.

Під час проходження цієї практики студенти мали змогу самостійно надавати лікування телятам під наглядом лікаря ветеринарної медицини, а також вони суттєво допомогли у проведенні щеплення поголів’я ВРХ проти сибірки, попередньо опанувавши техніку шприца-автомата та методику введення вакцини.

Пройшовши інструктаж з техніки безпеки під час проведення масових ветеринарно-санітарних заходів з ВРХ та з використанням вакцин, студенти приступили до роботи. Після завершення щеплення, студентам було продемонстровано головним лікарем ветеринарної медицини господарства Рижих Андрієм, як заповнюється ветеринарна документація на проведений ветеринарно-санітарний захід.

Таким чином студенти відразу закріпили матеріал з багатьох дисциплін – це і годівля, і скотарство, і фармакологія, і терапія, і епізоотологія, і ветеринарна справа.

В черговий раз підтверджується, що такий дуальний метод навчання студентів є дуже ефективним для підготовки майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини, що спонукає набуття практичних навичок при роботі з тваринами.