МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Участь викладачів відділення ветеринарної медицини у міжнародній конференції у м. Дніпро

21-22 вересня на кафедрі епізоотології та інфекційних хвороб тварин факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інфекційна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики». У конференції взяли участь фахівці Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, вчені ВНЗ та науково-дослідних установ України, Білорусі, Азербайджану, Польщі.

Новомосковський коледж ДДАЕУ представляли викладачі ветеринарних дисциплін Приходько О. Г., Кравченко З. П. та Крючкова О.М.

Заслухали доповіді з актуальних проблем туберкульозу; інфекційні та інвазійні хвороби бджіл; сучасні принципи профілактики бактеріальних хвороб у птиці; класичні та факторні типи епізоотичного процесу пастерельозу; нодулярного дерматиту великої рогатої худоби, проблеми сучасної ветеринарної медицини; епізоотологічний моніторинг псевдомонозу птиці та асоційованих з ним бактеріозівв птахогосподарствах України; показники крові та клітинного метаболізму за сумісного перебігу лептоспірозу і герпесвірусних інфекцій першого та другого типів у коней;ефективність застосування настоянок фітопрепаратів проти кріогенних еталонних штамівSt.aureus, St.epidermidisта  Ps. аeruginosa;  вплив дезінфікуючих засобів на кріогенні штами мікроорганізмів; розробка ППД-туберкуліну для ссавців з використанням виробничого штаму M. BovisValleе КМІЕВ-9КМ, методів мікрофільтрації та ультрацентрифугування.

За результатами конференції прийнята резолюція щодо підвищення ефективності профілактичних та оздоровчих заходів в Україні.