МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Участь викладачів відділення ветеринарної медицини у міжнародній конференції у м. Дніпро

21-22 вересня на кафедрі епізоотології та інфекційних хвороб тварин факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інфекційна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики». У конференції взяли участь фахівці Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, вчені ВНЗ та науково-дослідних установ України, Білорусі, Азербайджану, Польщі.

Новомосковський коледж ДДАЕУ представляли викладачі ветеринарних дисциплін Приходько О. Г., Кравченко З. П. та Крючкова О.М.

Заслухали доповіді з актуальних проблем туберкульозу; інфекційні та інвазійні хвороби бджіл; сучасні принципи профілактики бактеріальних хвороб у птиці; класичні та факторні типи епізоотичного процесу пастерельозу; нодулярного дерматиту великої рогатої худоби, проблеми сучасної ветеринарної медицини; епізоотологічний моніторинг псевдомонозу птиці та асоційованих з ним бактеріозівв птахогосподарствах України; показники крові та клітинного метаболізму за сумісного перебігу лептоспірозу і герпесвірусних інфекцій першого та другого типів у коней;ефективність застосування настоянок фітопрепаратів проти кріогенних еталонних штамівSt.aureus, St.epidermidisта  Ps. аeruginosa;  вплив дезінфікуючих засобів на кріогенні штами мікроорганізмів; розробка ППД-туберкуліну для ссавців з використанням виробничого штаму M. BovisValleе КМІЕВ-9КМ, методів мікрофільтрації та ультрацентрифугування.

За результатами конференції прийнята резолюція щодо підвищення ефективності профілактичних та оздоровчих заходів в Україні.