МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Виставка «Новітні і традиційні фармакологічні засоби»

24 жовтня 2018 року викладачем ветеринарних дисциплін Павленко Н. Г. було проведено виставку ветеринарних препаратів «Новітні і традиційні фармакологічні засоби».

Метою виставки було ознайомити студентів з новими та традиційними препаратами, поглибити знання студентів з класифікації лікарських речовин, що використовуються у ветеринарній медицині, їх властивостями, дією, застосуванням з профілактичною та лікувальною метою, а також розвинути у студентів логічне мислення, увагу і фаховий підхід при призначенні, підборі та застосуванню лікарських засобів.

 

Після вступного слова викладача студенти розповіли про дію, властивості і застосування препаратів різних груп: інсектецидні та акарицидні препарати, антигельмінтні і кокцидіостатичні засоби, антисептичні і протизапальні засоби, хіміотерапевтичні засоби, біопрепарати, засоби, що регулюють обмін речовин, фітотерапевтичні засоби, виготовлення деяких лікарських форм.

Таким чином було розглянуто лікарські засоби, які застосовуються при профілактиці та лікуванні тварин при заразних та незаразних захворюваннях.