МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Виставка «Новітні і традиційні фармакологічні засоби»

24 жовтня 2018 року викладачем ветеринарних дисциплін Павленко Н. Г. було проведено виставку ветеринарних препаратів «Новітні і традиційні фармакологічні засоби».

Метою виставки було ознайомити студентів з новими та традиційними препаратами, поглибити знання студентів з класифікації лікарських речовин, що використовуються у ветеринарній медицині, їх властивостями, дією, застосуванням з профілактичною та лікувальною метою, а також розвинути у студентів логічне мислення, увагу і фаховий підхід при призначенні, підборі та застосуванню лікарських засобів.

 

Після вступного слова викладача студенти розповіли про дію, властивості і застосування препаратів різних груп: інсектецидні та акарицидні препарати, антигельмінтні і кокцидіостатичні засоби, антисептичні і протизапальні засоби, хіміотерапевтичні засоби, біопрепарати, засоби, що регулюють обмін речовин, фітотерапевтичні засоби, виготовлення деяких лікарських форм.

Таким чином було розглянуто лікарські засоби, які застосовуються при профілактиці та лікуванні тварин при заразних та незаразних захворюваннях.