МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Засідання гуртка «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» 2018

24 жовтня 2018 року, під час проведення декадника відділення ветеринарної медицини, відбулося відкрите засідання гуртка з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» під керівництвом викладача Крючкової О. М. з темою: «Лікувально-профілактичні заходи при саркоптоїдозах собак».

Спочатку декілька студентів послідовно, згідно з планом, зробили доповіді про саркоптоїдози, використовуючи через мультимедійну установку презентації, а також підготовлені плакати відображенням практичного випадку цієї хвороби у собак.

Потім для більш наочного прикладу було представлено собаку, яка хворіла на саркоптоїдоз, та надана їй лікувальна допомога у вигляді введення антигістамінних, акарицидних та вітамінних препаратів.

Також був відібраний зішкріб шкіри та проведено мікроскопічне дослідження на виявлення підшкірного кліща.

Такі види занять спонукають у студентів використовувати багаж теоретичних знань практично і набиратися навичок, навчаючись у коледжі, а це в свою чергу покращує якість навчання.