МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Засідання гуртка «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» 2018

24 жовтня 2018 року, під час проведення декадника відділення ветеринарної медицини, відбулося відкрите засідання гуртка з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» під керівництвом викладача Крючкової О. М. з темою: «Лікувально-профілактичні заходи при саркоптоїдозах собак».

Спочатку декілька студентів послідовно, згідно з планом, зробили доповіді про саркоптоїдози, використовуючи через мультимедійну установку презентації, а також підготовлені плакати відображенням практичного випадку цієї хвороби у собак.

Потім для більш наочного прикладу було представлено собаку, яка хворіла на саркоптоїдоз, та надана їй лікувальна допомога у вигляді введення антигістамінних, акарицидних та вітамінних препаратів.

Також був відібраний зішкріб шкіри та проведено мікроскопічне дослідження на виявлення підшкірного кліща.

Такі види занять спонукають у студентів використовувати багаж теоретичних знань практично і набиратися навичок, навчаючись у коледжі, а це в свою чергу покращує якість навчання.