МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Відкрите заняття з фармакології 2018

27 жовтня 2018 року викладач Павленко Н. Г. провела відкрите практичне заняття з предмету «Фармакологія» на тему: «Виписування рецептів та приготування м’яких лікарських форм».

Група розподілилася на три ланки по 5-6 чоловік.

Кожна ланка отримала завдання на виписування певних м’яких лікарських форм. Спочатку студенти написали їх у зошитах. А потім по черзі відобразили на дошці.

Наступним етапом було по цих рецептах приготувати м’які лікарські форми. Студенти активно приймали участь спочатку у обговоренні, а потім і в приготуванні їх.

Наприкінці заняття з допомогою мультимедійної установки було розібрано декілька виробничих ситуацій із призначенням тої чи іншої форми лікарської речовини.

Майже все заняття студенти були задіяні практично, що спонукає набирання практичного досвіду вже з другого курсу навчання.