МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Відкрите заняття з фармакології 2018

27 жовтня 2018 року викладач Павленко Н. Г. провела відкрите практичне заняття з предмету «Фармакологія» на тему: «Виписування рецептів та приготування м’яких лікарських форм».

Група розподілилася на три ланки по 5-6 чоловік.

Кожна ланка отримала завдання на виписування певних м’яких лікарських форм. Спочатку студенти написали їх у зошитах. А потім по черзі відобразили на дошці.

Наступним етапом було по цих рецептах приготувати м’які лікарські форми. Студенти активно приймали участь спочатку у обговоренні, а потім і в приготуванні їх.

Наприкінці заняття з допомогою мультимедійної установки було розібрано декілька виробничих ситуацій із призначенням тої чи іншої форми лікарської речовини.

Майже все заняття студенти були задіяні практично, що спонукає набирання практичного досвіду вже з другого курсу навчання.