МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
https://myngu-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/samoilenko_t_i_nmu_one/EdKcX3mGOORItwelYscUfFwB4EDE0lrs55C5zPRq9ZzbSg?e=SoYhrg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Гра «Хто зверху»

Життя студента неможливе без гуртожитку. Вирує серед студентів таке прислів’я: «Хто не жив у гуртожитку – студентом не був»! Студентський гуртожиток – це свого роду цілий світ, відокремлений, але в той же час такий, що існує паралельно з реальністю.Гуртожиток зближує людей, вчить певним правилам життя, доброті й дружбі. Саме тут зустрічаєш друзів, з якими ще багато років після закінчення навчання ви будете не просто згадувати веселі студентські роки, але й допомагати один одному у різних життєвих ситуаціях, цінувати і пам’ятати один одного. Студенти – це вічно пульсуюча сила молодості й активності; їх життя, сповнене яскравих подій і цікавих новин, що не дає залишатися осторонь нікому. Тому в студентському гуртожитку завжди зароджуються найяскравіші ідеї, проходять найвеселіші свята і виникають найтепліші почуття – тут усі єдині, усі живуть одними і тими ж помислами, дихають одним і тим же повітрям.

Ось і у гуртожитку №2 20 вересня 2018 року провели гру «Хто зверху» з веселими конкурсами та завданнями, жартами, змаганнями з призами та нагородами. І хлопці і дівчата показали себе спритними, розумними та вигадливими, тому перемогла дружба)))