МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Гра «Хто зверху»

Життя студента неможливе без гуртожитку. Вирує серед студентів таке прислів’я: «Хто не жив у гуртожитку – студентом не був»! Студентський гуртожиток – це свого роду цілий світ, відокремлений, але в той же час такий, що існує паралельно з реальністю.Гуртожиток зближує людей, вчить певним правилам життя, доброті й дружбі. Саме тут зустрічаєш друзів, з якими ще багато років після закінчення навчання ви будете не просто згадувати веселі студентські роки, але й допомагати один одному у різних життєвих ситуаціях, цінувати і пам’ятати один одного. Студенти – це вічно пульсуюча сила молодості й активності; їх життя, сповнене яскравих подій і цікавих новин, що не дає залишатися осторонь нікому. Тому в студентському гуртожитку завжди зароджуються найяскравіші ідеї, проходять найвеселіші свята і виникають найтепліші почуття – тут усі єдині, усі живуть одними і тими ж помислами, дихають одним і тим же повітрям.

Ось і у гуртожитку №2 20 вересня 2018 року провели гру «Хто зверху» з веселими конкурсами та завданнями, жартами, змаганнями з призами та нагородами. І хлопці і дівчата показали себе спритними, розумними та вигадливими, тому перемогла дружба)))