МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Реєстр студентів

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

для призначення стипендії на І семестр 2019-2020 року з 01.09.2019 по 31.12.2019 за результатами конкурсного балу вступників 2019 року

Спеціальність   204 « Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ковтун Владислав Владиславович Т-101 25   академічна
2 Ніколаєнко Євгенія Олександрівна Т-101 20,5   академічна
4 Качківська Оксана Володимирівна Т-101 18,2   академічна
5 Завгородня Катерина Миколаївна Т-101 18    
7 Шалагінова Юлія Юріївна Т-101 16,1    
9 Горб Анна Павлівна Т-101 15,7 сирота соціальна
10 Алексенко Марина Сергіївна Т-101 14 сирота соціальна
11 Карлов Максим Олесандрович Т-101 14 сирота соціальна

Спеціальність   201 « Агрономія»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Гриців Богдан Михайлович А-101 25,1   академічна
2 Амельченко Володимир Сергійович А-101 24,2   академічна
3 Либа Анна Володимирівна А-101 23,2   академічна
4 Павлів Дмитро Дмитрович А-101 21,9   академічна
5 Либа Катерина Володимирівна А-101 21,6   академічна
6 Андрієнко Владислав Вадимович А-101 20,1    
7 Караватий Дмитро Олександрович А-101 19,8    
8 Лисенко Даніїл Олександрович А-101 18,8    
9 Захаренко Ростислав Юрійович А-101 18,7    
10 Суханов Владислав Олександрович А-101 18,1 дитина учасника АТО  
11 Завгородній Іван Володимирович А-101 17,9    
12 Острогляд Дмитро Григорович А-101 17,7    

Спеціальність   211 « Ветеринарна медицина» ІІ курс на базі 11 класів

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Настаченко Дар’я Сергіївна В-202 449   академічна
2 Філіпова Анна Анатоліївна В-202 448   академічна
3 Приймак Дарія Александрівна В-202 440   академічна
4 Лєпіхіна Жанна Сергіївна В-201 401   академічна
5 Гришан Вероніка Сергіївна В-201 395    
6 Волошин Олег Миколайович В-201 391    
7 Кугушев Вадим Володимирович В-201 379 сирота соціальна
8 Зарецких Вікторія Михайлівна В-201 379    
9 Шаренко Надія Вікторівна В-202          375    
10 Мізіна Валерія Вячеславівна В-201 359    
11 Сидорова Єлизавета Олександрівна В-202 344    

Спеціальність   211 « Ветеринарна медицина» І курс на базі 9 класів

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Коваленкова Валерія Віталіївна В-102 27,6   академічна
2 Мінчук Альона Євгенівна В-101 27,2   академічна
3 Балашук Анна Андріївна В-102 26,4   академічна
4 Клименко Катерина Миколаївна В-101 26   академічна
5 Макарова Анастасія Андріївна В-101 24,5 інвалід дитинства  
6 Богомолова Тетяна Денисівна В-102 23,9   академічна
7 Дуванов Андрій Олександрович В-102 23,6   академічна
8 Растегаєва Анастасія Сергіївна В-101 23,1   академічна
9 Тимошенко Леонід Володимирович В-101 22,5   академічна
10 Мороховець Володимир Олександрович В-102 22,2 дитина учасника АТО соціальна
11 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-101 22,1   академічна
12 Матвєєв Микола Миколайович В-101 21,8   академічна
13 Правда Дарина Сергіївна В-102 21,7   академічна
14 Руддов Даніїл Анатолійович В-101 20,9   академічна
15 Демиденко Анастасія Олексіївна В-102 20,8   академічна
16 Солуянова Анна Сергіївна В-102 20,3   академічна
17 Суворова Владислава Сергіївна В-102 19,8 дитина учасника АТО соціальна
18 Дядькова Емілія Євгеніївна В-101 19,6    
19 Рижик Анастасія Сергіївна В-102 19,5    
20 Довгопола Анастасія Сергіївна В-101 19,3    
21 Анучін Іван Андрійович В-102 19,1    
22 Палієнко Вероніка Павлівна В-101 18,8    
23 Яловий Олексій Володимирович В-101 18,2    
24 Черноус Єлизавета Павлівна В-101 17,9    
25 Данильченко Даніїл Володимирович В-102 17,8    
26 Федько Єлизавета Андріївна В-102 17,8    
27 Карпенко Дар’я Андріївна В-102 17,5    
28 Самойленко Богдан Олексійович В-102 17,3    
29 Байборош Дмитро Сергійович В-101 17,1    
30 Курчева Марія Володимирівна В-101 17    
31 Вільхова Ольга Сергіївна В-101 16,4    
32 Заболотня Анастасія Максимівна В-102 16,3    

Позбавити права включення до реєстру

на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Лебедєва Ганна Денисівна Т-101 19   контракт
2 Солодовник Лілія Романівна Т-101 18   контракт
3 Сідий Ігор Олександрович Т-101 15,8   контракт