МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Зустріч з учасником АТО

         Ми говоримо про війну, про воїнів-героїв, які зараз захищають незалежність нашої Батьківщини для того, щоб продовжувалося життя, щоб світило сонце і сміялися українські діти на своїй рідній Українській землі.

         Усі вони не народилися героями. Це звичайнісінькі люди, які в останню мить віддали нам найдорожче, що у них було, - своє життя. Вони загинули за те, щоб кожен із нас міг спокійно спати, працювати, мріяти, кохати… А ті, хто залишилися живими, продовжують справу їх побратимів.

         До нас у коледж завітав головний сержант медичної роти славної 25-ї десантно-штурмової бригади, учасник АТО і ООС з 2014 року Андрєєв Ігор Валентинович. Військовий поспілкувався зі студентами, розповів про бойовий досвід, про своє бачення ситуації на сході України та ін. Всі уважно слухали розповіді нашого гостя та задавали йому різні питання . В кінці зустрічі студенти подарували учаснику АТО «Квітку побажань», на пелюсточках якої написали гарні побажання воїнам-захисникам Батьківщини. Адже є такі припущення, що наші мрії мають властивості здійснюватися, головне – щоб вони йшли від щирого серця.

         Ми не маємо жодного права опустити руки та зневіритися у власній силі та у силі українських воїнів. Наша віра їм потрібна як повітря, і саме вона допоможе завершити цю переломну сторінку в історії та здобути довгоочікувану перемогу.

         Пишайтеся нашою Україною, й заживемо ми щасливо й довго!

         Ми дякуємо Ігорю Валентиновичу за цю зустріч і бажаємо всього найкрашого.

 

ato1

 

ato2

 

ato3

 

ato4

 

ato5

 

ato6

 

ato7

 

ato8