МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

У групі В-202 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізика та астрономія», метою якого було узагальнення знань про будову Всесвіту, особливості Сонячної системи та планет. Викладач: Баталова Т.П.

Під час вивчення астрономії студенти знайомляться з різноманітними космічними явищами та об’єктами, положенням нашої планети у космосі та будовою Всесвіту.

Студенти працювали з ребусами, фотографіями та відео фрагментами. У ребусах були зашифровані різні астрономічні об’єкти та явища. На фотокартках були зображені планети. Студенти, працюючи в групах, з легкістю знаходили характерні особливості кожної та називали факти про них.

Родзинкою заняття стала узагальнююча доповідь Біжко Ірини про можливість існування інших цивілізацій та Всесвітів. Ірина зробила висновок про те, що на інших планетах життя може існувати, адже на Марсі вже знайдено колонії ціанобактерій. Тож хто знає скільки цікавого та незвичайного нам належить дізнатись…

 

astronomia1

 

astronomia2

 

astronomia3

 

astronomia5

 

astronomia7

 

astronomia9

 

astronomia13

 

astronomia14

 

astronomia16

 

astronomia18

 

astronomia19