МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

         В групі В-201 відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова» на тему: «Подорож до країни, мова якої вивчається. Подорож до Австралії». Викладач: Бова В.І.

         Метою заняття було ознайомити студентів з новим лексичним матеріалом по темі: «TravellingtoAustralia», розвивати навики усного мовлення та читання, навчити студентів робити короткі усні повідомлення по темі, розвивати логічне мислення, а також виховувати розуміння вивчення іноземної мови в сучасному світі новітніх технологій, виховувати повагу до культури, традицій та звичаїв країни, мова якої вивчається.

         Для кращого засвоєння знань на занятті використовувалися картки з лексичним завданням, підручники з текстовими завданнями, тексти пісень. Був презентований одяг аборигенів. Студенти із зацікавленістю дивилися презентації та фільм «Цікаві факти про Австралію».

         Студенти показали гарний рівень володіння іноземною мовою, вміння вести діалог, сприймати на слух та розуміти іноземну мову.

 

English1

 

 

English4

 

 

English7

 

English9

 

English11

 

English14

 

English15

 

 

English20

 

English22

 

English24