МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

           Мова нашого народу – це неоціненна скарбниця. Панас Мирний про мову говорив: «Найбільше і найдорожче надбання нашого народу – це його мова. В яку народ вкладає минуле, сучасне і своє майбутнє».

          У коледжі відбулася науково-практична конференція «Використання фразеологізмів у мові – ознака багатства і краси мови», метою якої було поглибити знання студентів про роль фразеологізмів у мові людини, розвивати вміння використовувати в своїй мові крилаті вислови, фразеологізми в усному і писемному мовленні, виховувати любов до рідної мови , її багатства і краси. Викладачі: Полтавцева О.М., Абрамова Р.О.

          Сприймаючи даний матеріал, студенти глибше розуміють , що багатство, виразова сила й стилістична різноманітність мови залежить не тільки від її словникового складу, а й доречно вжитих у тексті фразеологізмів.

          Поширюючи знання про ці мовні скарби, студенти будуть прагнути до розвитку красномовства, увиразнювати свою мову перлинами українських прислів’їв і приказок, фразеологізмів, влучних виразів видатних осіб історії. Це в сукупності сприятиме вихованню любові до України, рідної мови і великого творчого потенціалу нашої нації.

 

konferencia1

 

konferencia2

 

konferencia3

 

konferencia4

 

konferencia6

 

 

 

konferencia9

 

konferencia11

 

konferencia13

 

konferencia13a

 

konferencia14

 

konferencia17

 

konferencia16