МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

За підсумками декади циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін відбулося нагородження студентів коледжу грамотами та подяками.
1.Нагородити грамотами коледжу
-за І місце у змаганнях між студентами у виконання комп’ютерних тестів групу Т-201 (Харина Дмитро, Ткачов Олександр, Шидловський Євген);
-за ІІ місце  у змаганнях між студентами у виконання комп’ютерних тестів групв В-202 (Біжко Ірина, Золотаренко Катерина, Малахов Єгор);
2.Винести подяку за участь у змаганнях між студентами у виконання комп’ютерних тестів:
- гр. В-201 (Скубченко Анастасія, Олійник Єлизавета, Петрова Анастасія);
-гр.. А-201 (Злидньова  Єлизавета, Литвин Владислав, Ткач Євгеній).
3.За активну участь у науково-практичній конференції «Використання фразеологізмів у мові-ознака багатства й краси мови»:
-Олійник Єлизавету гр. В-201
-Скубченко Анастасію гр. В-201
-Баталову Юлію гр. В-201 
-Перевозкоо Артема гр. В-201
-Долженко Анастасію гр. В-201 
-Петрову Анастасію гр. В-201
-Кунжакова Олександра гр. В-201
-Надвернюк Розу гр. В-201
-Михайлову Анастасію гр. В-201 
-Котенко Ангеліну  гр. В-202 
-Тележникова Микиту гр. В-201
-Литвина Владислава гр. А-201
-Бердюгіну Катерину В-202
4.За активну участь у конкурсі творчих робіт «Моя земля – земля моїх батьків» групи В-402, В-202.
5.За активну участь у конкурсі творчих робіт «Моя земля – земля моїх батьків» у номінації «Історія Рідного краю»:
-Мороз Анастасію гр. В-202
-Приймак Дарю гр. В-202  
-Цецуру Ксенію гр. В-202
-Кучер Олену гр. В-202
- Філіпову Анну  гр. В-202
-Золотаренко Катерину гр.  В-202
- Настаченко Дар`ю   гр.  В-202
6.За активну участь у конкурсі творчих робіт «Моя земля – земля моїх батьків» у номінації «Кличу в свою професію»:
-Григорак Аліну  гр. В-402
-Міщенка Богдана  гр. В-202
- Реву Софію  гр. В-202 
7.За активну участь у проведенні відкритого заняття з фізики «Узагальнення знань. Повторення вивченого матеріалу»:
-Золотаренко Катерину гр. В-102 
-Біжко Ірину гр. В-202 
8.За І місце в олімпіаді з української мови 
-Кучер Олену гр. В-202.
9.За ІІ місце в олімпіаді з української мови 
-Олійник Єлізавету гр. В-201 
10.За ІІІ  місце в олімпіаді з української мови 
-Котенко Ангеліну гр. В-202
11.За І місце в конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика :
-Біжко Ірину гр. В-202
-Мінчук Альону В-101 
12.За ІІ  місце в конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика :
-Скубченко   Анастасія гр. В-201 
-Довгополу Анастасію гр. В-101
13.За ІІІ  місце в конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика :
-Боталову Юлію В-201 
-Білашук Анну гр. В-102 
14.За І місце у мовно-літературному конкурсі  ім..Шевченка:
-Олійник Єлизавету 
15. За ІІ  місце у мовно-літературному конкурсі  ім..Шевченка:
-Скубченко Анастасію 
16.За ІІІ  місце у мовно-літературному конкурсі  ім..Шевченка:
-Михайлова Анастасія 
17.За активну участь у відкритому поза аудиторному заході «Заочна подорож «Європейські країни-карлики»:
-Дуванова Андрія В-102
-Мороховця Володимира В-102 
-Коваленкову Валерію В-102 
-Мінчук Альону В-101
-Білашук Анну В-102
-Байбороша Дмитра В-101 
-Данильченка Даниїла В-102 
18.Групу В-201 за найактивнішу участь у декаді загальноосвітніх дисциплін та соціально-гуманітарних дисциплін.
19.Також студенти їздили на регіональний рівень у м.Дніпро та зайняли призові місця: 
-ІІ місце у мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка - Олійник Єлизавета (В-201)
-ІІІ місце у конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика - Біжко Ірина (В-202).
Вітаємо наших студентів і бажаємо успіхів для подальших досягнень!
 
dekadapids3
 
dekadapids9
 
dekadapids12
 
dekadapids13
 
dekadapids16
 
dekadapids18