МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

26 листопада для студентів агрономічного відділення була проведена виховна година на тему: «Аграрії – гордість країни!». Викладач: Чеснок С.П.

Україна – аграрна країна. Аграрії – це не просто працівники сільського господарства, це хлібороби, це надія на краще майбутнє нашої держави.

З давніх-давен нашу Україну називали хлібним краєм, бо люди, що жили тут – українці-хлібороби. Вони великі працелюби, вміли правильно обробляти землю і отримувати великі врожаї. Для нашого народу хліб не просто страва, а основа життя, найдорожча святиня. Сніп з колосків жита та пшениці – символ добробуту і щедрот нашої «матінки землі».

 Гостем цього заходу був керівник ФГ «Мішин і Мішин», депутат Піщанської ОГТ Мішин Валерій Павлович, який розповів про важливість аграріїв для країни, про свій досвід роботи в аграрному секторі та особисті досягнення у цій сфері.

agrar1

 

agrar2

 

agrar3

 

agrar4

 

agrar5

 

agrar6

 

agrar7