МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Шановні студенти, батьки - у разі необхідності індивідуального анонімного та конфіденційного консультування дитячими психологами, соціальними педагогами та працівниками, або юристами з питань конфліктів та інших непоророзумінь міжособистих стосунків можна звернутись на "Гарячу лінію - 116 111"

Час роботи:

по будням з 12.00 до 20.00 год.

в суботу з 12.00 до 16.00 год.

Надіємось на співпрацю та безпеку молоді.

Адміністрація коледжу

Реєстр студентів

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

для призначення стипендії на ІІ семестр 2019-2020 року з 01.01.2020 по 30.06.2020 за показниками рівня успішності та громадської діяльності студентів за І семестр 2019-2020 навчального року

Спеціальність   201 « Агрономія»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Гриців Богдан Михайлович А-101 7,74   академічна
3 Либа Анна Володимирівна А-101 7,54 дитина-інвалід соціальна
5 Либа Катерина Володимирівна А-101 7,54   академічна
4 Захаренко Ростислав Юрійович А-101 6,599   академічна
5 Павлів Дмитро дмитрович А-101 6,556   академічна
6 Лисенко Даніїл Олександрович А-101 6,465   академічна
7 Амельченко Володимир Сергійович А-101 6,535    
8 Суханов Владислав Олександрович А-101 6,215 дитина учасника АТО соціальна
9 Караватий Дмитро Олександрович А-101 6,199 малозабезпечена сім’я соціальна
10 Завгородній Іван Володимирович А-101 5,015    
11 Острогляд Дмитро Григорович А-101 4,984    

Спеціальність   201 « Агрономія»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мішин Павло Валерійович А-301 4,42   академічна
2 Вихрєва Марина Валеріївна А-301 4,37   академічна
3 Комлик Уляна Валентинівна А-301 4,37   академічна
4 Мельник Максим Миколайович А-301 4,19   академічна
5 Сорока Сергій Петрович А-301 4,15   академічна
6 Лабунський Дмитро Володимирович А-301 3,96   академічна
7 Зубач Софія Володимирівна А-301 3,85   академічна
8 Яковлєв Євген Андрійович А-301 3,66    
9 Форманчук Владислав Вадимович А-301 3,6    
10 Савінов Владислав Іванович А-301 3,55    
11 Дудник Дмитро Васильович А-301 3,16    
12 Передерій Сергій Олегович А-301 2,74    
13 Петренко Микола Сергійович А-301 2,6    
14 Савсюк Роман Сергійович А-301 2,58    

Спеціальність   204 « Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ковтун Владислав Владиславович Т-101 8,26   академічна
2 Ніколаєнко Євгенія Олександрівна Т-101 6,635   академічна
3 Завгородня Катерина Миколаївна Т-101 6,46    
4 Качківська Оксана Володимирівна Т-101 4,825    
5 Алексенко Марина Сергіївна Т-101 3,81 сирота соціальна

Спеціальність   204 « Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Полуянов ОлександрЮрійович Т-301 4,416 переселенець соціальна
2 Хромей Діана Валеріївна Т-301 4,369   академічна
3 Братушенко Ірина Павлівна Т-301 4,132   академічна
4 Антіпова Анастасія Олегівна Т-301 4,003   академічна
5 Ролдугіна Вікторія Євгенівна Т-301 3,763   академічна
6 Дашко Іван Володимирович Т-301 3,798   академічна
7 Кравчук Михайло Андрійович Т-301 3,699   академічна
8 Івашова Фаїна Володимирівна Т-301 3,522 сирота соціальна
9 Деркач Сергій Олександрович Т-301 3,501    
10 Лахтюк Валерія Володимирівна Т-301 3,372    
11 Ленько Владислав Русланович Т-301 2,920    
12 Підпальна Дар’я Максимівна Т-301 2,751    
13 Безуглий Іван Андрійович Т-301 2,715    

                     

Спеціальність   204 « Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Харченко Оксана Ігорівна Т-401 4,474   академічна
2

Орел Ольга

Сергіївна

Т-401 4,4   академічна
3 Босак Людмила Миколаївна Т-401 4,18   академічна
4 Лисенко Ігор Миколайович Т-401 3,989   академічна
5 Шевченко Віталій Олександрович Т-401 3,969   академічна
6 Чубикін Дмитро Геннадійович Т-401 3,844    
7 Понявіна Аліна Сергіївна Т-401 3,724 сирота соціальна
8 Казанко Роман Олегович Т-401 3,737    
9 Кукуза Карина Віталіївна Т-401 3,052 сирота соціальна
10 Білий Едуард Олегович Т-401 2,802    
11 Ганницький Сергій Максимович Т-401 2,715 дитина учасника АТО соціальна

Позбавити права включення до реєстру

на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Андрієнко Владислав Вадимович А-101 1,8   Прогули понад 42 год., догана по коледжу
2 Боцко Дмитро Євгенович А-301 1,8   Академ.заборгованість
3 Олійников Ярослав Олександрович А-301 1,8   Академ.заборгованість
4 Сідий Ігор Олександрович Т-101 6,66   Контрактна форма навчання
5 Лебедєва Ганна Денисівна Т-101 5,04   Контрактна форма навчання
6 Шалагінова Юлія Юріївна Т-101 1,8   Академ.заборгованість
7 Алєсков Кіріл Вікторович Т-301 1,8   Академ.заборгованість
8 Круть Ольга Сергіївна Т-301 1,8   Академ.заборгованість
9 Решетняк Єлизавета Едуардівна Т-401 1,8   Академ.заборгованість
10 Шевцова Святослава Вадимівна Т-401 2,849   Контрактна форма навчання