Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Обмін професійним досвідом з Коледжем Подільского ДАТУ

 

26 жовтня 2018 року відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності «Ветеринарна медицина» Новомосковського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету на території Коледжу Подільського державного аграрно-технологічного університету (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.).

Під час зустрічі було проведено екскурсію по навчальному корпусу з та неофіційне засідання з бесідою про навчання, про обмін досвідом, про актуальні питання ветеринарної медицини.

У бесіді приймали активну участь не лише викладачі ветеринарних дисциплін, а й самі студенти з обох коледжів, що спонукало до більш жвавої та цікавої бесіди. Наприкінці було вирішено продовжувати в майбутньому спілкуватися та допомагати в різноманітних питаннях стосовно навчання, обміну досвіду, ветеринарної медицини.

 

IMG 20181026 111220

Після пригощання кавою та чаєм, для гостей з Новомосковського коледжу ДДАЕУ було проведено ексклюзивну екскурсію тропами через Смотрицький каньйон з пересіканням річки через підвісні містки до Старого міста.

 

IMG 20181026 161810