Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Зустріч з практикуючим лікарем ветеринарної медицини

Воротніковим В. П.

03 жовтня 2019 року, під час проведення декади дисциплін ветеринарної медицини, була проведена зустріч з практикуючим лікарем ветеринарної медицини, воїном–інтернаціоналістом, волонтером, випускником коледжу Вортніковим В. П.

Мета зустрічі: ознайомити студентів з досвідом роботи практикуючого лікаря.

У Віктора Петровича є чим поділитися із студентами і викладачами.

В свій час відмовився від керівних посад, які йому пропонували. Він обрав для себе практичну діяльність, має фургона з передвижною операційною та клітками для тимчасової перетримки тварин. Лікувальною справою займається не для бізнесу, а з любові до своєї професії. З його слів, якщо любиш свою професію, будеш добрим спеціалістом і матимеш самозадоволення від своїх успіхів.

Від нього студенти почули на зустрічі про ту шкоду, яку наносять карантин або карантинні обмеження; про шкоду від неумілого застосування антибактеріальних препаратів; про відомчу службу і державну структуру та приватну. Цим доповнює знання студентів набуті на навчальних заняттях. Спрямовує на «своє», тобто ті методики, запропоновані раніше вченими можна змінити на більш раціональні коли вміти аналізувати і шукати (для прикладу, напередодні проведений хірургічний гурток з Васильєвим Іваном).

Ця зустріч - необхідна форма заняття для студентів старшого курсу. Досконала презентація основних методів клінічної діагностики, змістовні коментарі поєднуються з наглядністю. Як випускник минулих років коледжу він зупинився на необхідності постійного самовдосконалення і самоосвіти студентів. Зустріч з лікарем є інноваційною формою навчання, вдосконалює навчально – виховний процес. Зустріч покращила знання студентів і стимулювала їх до самоосвіти.

 

vorotnikov

Спілкування студентів з лікарем сприяє розвитку у студентів елементарних можливостей інтегруватися в різних соціумах, вчить самовизначатися в житті. Вдосконалення трансформації і пристосування до реалій сьогодення. Формує загальнонаукові компетенції: розвиток загальної культури й соціалізації особистості, розуміння причинно – наслідкових зв’язків розвитку суспільства й уміння їх використовувати в професійній і соціальній діяльності; базові знання фундаментальних дисциплін, в обсязі, необхідному для освоєння загально професійних та спеціальних дисциплін і наполегливість у досягненні мети.

Щороку студенти з великим задоволенням зустрічаються з волонтером, лікарем ветеринарної медицини В.П. Воротніковим

Професійне логічне мислення та інтуїція у лікаря ветеринарної медицини починає формуватись під час вивчення дисциплін загальної та професійної підготовки, при вирішенні професійних ситуаційних завдань на лабораторних заняттях, а також у процесі кропіткої роботи за фахом. Чим більше у нього буде розвинене лікарське мислення під час навчання, тим швидше і яскравіше у майбутнього фахівця з’явиться лікарська інтуїція. Тому розвиток логічного мислення заслуговує особливої уваги і кропіткої роботи викладачів фахових дисциплін.

 

vorotnikov2