МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Відвідування XXV міжнародного ветеринарного конгресу  IVC_autumn 2019

5-6 жовтня 2019 року відбулася Ювілейна 25 Міжнародна науково-практична ветеринарна конференціяIVC_autumn2019.

Незмінними організаторами Конференції є Всеукраїнська Гільдія Ветеринарів та Мережа ВЦ «Алден-Вет».

IVC – це унікальний захід для ветеринарних фахівців, де використовується європейський формат проведення конференції. Лекції розділені відповідно до потреб аудиторії та за рівнем активності. Слухачів чекали унікальні доповіді від визнаних експертів світового рівня, українських та міжнародних спеціалістів ветеринарної індустрії.

kongres

Цьогорічна Конференція складалася з таких секції: «Зоопсихологія», «Кардіологія», «Гастроентерологія та реанімація», «Хірургія», «Нефрологія».

Послухати лекції приїхали учасники не лише з України, а й з інших країн. З України найбільша кількість слухачів приїхала з Києва, Дніпра, Сум, Білої Церкви, Харкова та Вінниці. Всього на конференції було присутньо більше 1500 слухачів. На конференції з унікальними докладами виступило багато лекторів.

Для підвищення свого професійного рівня, цей конгрес відвідав і викладач ветеринарних дисциплін Новомосковського коледжу ДДАЕУ, практикуючий ветеринарний лікар Федянович А. М.

Ним було відвідано за два дні конгресу декілька секцій. Найбільш цікавими для нього виявилися лекції з поведінкової психології біхевіоріста тварин тренера-дрессировщика собак Aleksandra Słyk-Przeździecka (Польща), з нефрології – лікаря ветеринарної медицини улініки «Білий клик», президента Асоціації ветеринарних лікарів НефроУроВет Надії Крутицької (Росія) та з невідкладної терапії і гастроентерології доктора ветеринарних наук DVM, DACVECC Sigal Kleinbart (США).

Відвідування таких конференцій дає змогу поповнити свій професійний досвід та поновити інформацію по ветеринарній медицині, а також як для викладача звернути увагу на вміння та манеру викладання лекцій іноземними доповідачами.

kongres2