МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Брейн-ринг на відділенні ветеринарної дисципліни 2019

 

08 жовтня 2019 року к.в.н. Сухін В. М. провів інтелектуальну гру «Брейн-ринг» з дисципліни «Анатомія і фізіологія сільсько-господарських тварин» серед груп В-302 та В-201.

Мета інтелектуальної гри: засвоїти уміння самостійно використовувати знання та навички, сформувати чітке уявлення про послідовність, закріпити відомі способи дій, сформувати уміння застосовувати знання в комплексі, залучати студентів до творчої діяльності та пошукової роботи.

brein 1

Сучасні уявлення про принципи клітинної будови, уявлення про основні закономірності і сучасні досягнення генетики; застосування на практиці принципів біоетики, розуміння соціальних і екологічних наслідків своєї професійної діяльності; знання основ ділового спілкування та професійної етики – це все формує наука анатомія з фізіологією тварин.

Гра формує у студентів соціально–особистісні компетенції: розуміння та сприйняття етичних норм поведінки, креативність і здатність до системного мислення, наполегливість у досягненні мети, толерантність, навички управління інформацією та загально–професійні: здатність використовувати знання при виникненні проблемної ситуації; базові уявлення про різноманітність тваринних організмів, розуміння видів тварин, вивчення особливостей будови організмів.

 

brein 2