Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Сучасні тенденції ветеринарної освіти та науки в НУБІП

 

9 жовтня 2019 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів у природокористування України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції ветеринарної освіти та науки», організована кафедрою епізоотології та організації ветеринарної справи.

В роботі конференції взяли участь понад 240 учасників, а саме викладачі, докторанти, аспіранти, представники бізнесу, практикуючі лікарі, магістри та студенти, в тому числі гості з інших вузів України.

Унікальність конференції полягає в тому, що вона поєднала три невід'ємні складові ветеринарної медицини: освіту, науку та виробництво.

В рамках конференції було проведено науково-практичний круглий стіл «Pet Vaccination», де представники бізнесу, практикуючі лікарі, зоозахисники, викладачі та аспіранти факультету ветеринарної медицини розглянули питання особливостей вакцинації домашніх тварин, щеплення безпритульних тварин та тестування напруженості антирабічного імунітету.

Традиційно в рамках конференції було проведено три секції:
- «Паразитологія та інфекційні хвороби тварин»

- «Незаразна патологія та здоров'я тварин»

- Секція, де свої доповіді представили студенти факультету ветеринарної медицини нашого університету та інших вузів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись: доктор сільськогосподарських наук, професор, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, доктор ветеринарних наук, професор, директор НДІ здоров’я тварин Дмитро Засєкін, кандидат ветеринарних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи Василь Данілов і доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи Віталій Недосєков.

nubip2

На пленарному засіданні було представлено надзвичайно цікаві, актуальні та інноваційні доповіді. Свої думки висловили: Олег Мельник, доктор ветеринарних наук, професор (Науково-практичні підходи ребальзамування тіла професора Пирогова), Микола Малюк, доктор ветеринарних наук, професор (Банк крові тварин сьогодення та перспективи), Наталія Сорока, доктор ветеринарних наук, професор (Актуальні питання філяріятозів тварин і людини), Микола Захаренко, доктор ветеринарних наук, професор (Проблеми неінфекційної патології у лактуючих корів та способи її профілактики за інтенсивних технологій виробництва молока), Наталія Грушанська, доктор ветеринарних наук, доцент (Неінвазійні методи діагностики у ветеринарній медицині) та Наталія Гаврасьєва, експерт з наукових комунікацій Royal Canine Ukraine (Сечокам'яна хвороба котів (діагностика та лікування).

За результатами виступів та обговорень учасники конференції прийняли рішення про те, що дослідження і впровадження інновацій у ветеринарну освіту, науку та виробництво є надзвичайно необхідним і актуальним для розвитку ветеринарної медицини в Україні.

Студенти Новомосковського коледжу ДДАЕУ також прийняли участь у науково-практичній конференції.

Сім студентів третього та четвертого курсів (Гарбуз М. Р., Криворучко Д. А., Агаєва Н. С., Давидова А. М., Громова К. А., Рядський С. С., Квока Я. В.) підготували доповіді, які були надруковані в тезах доповідей конференції.

nubip3

До цієї конференції студентів готували викладачі всього відділення ветеринарної медицини. За кожним із студентів було закріплено по два наукових керівника, що дало можливість їм більш широко підготовиться і з різних сторін зору розібратися в підготовленій темі доповіді.

В підготовці студентів приймали участь: Федянович А. М., Приходько О. Г., Тимченко Л. Д., Павленко Н. Г., Кравченко З. П., Манжос О. В., Крючкова О. М., Сухін В. М.

До Києва студентів супроводжували два основні наукові керівники: завідувач відділення ветеринарної медицини Приходько О. Г. та викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М., які суттєво надавали моральну підтримку під час виступів з доповідями, бо деякі студенти взагалі вперше приймали участь у таких заходах.

Після закінчення конференції, була проведена екскурсія по кафедрам факультету ветеринарної медицини, музею анатомії та клініки ветеринарної медицини. Потім - мальовничими та історичними куточкам Києва (ВДНГ, Хрещатик, Майдан Незалежності, вулиця Банкова повздовж Офісу Президента та Будинку з химерами, Маріїнський парк, Арка дружби народів, міст з скляною долівкою, парк Володимира Великого, підйом на фунікульорі, Володимирський собор, площа Богдана Хмельницького, Софіївський собор, Золоті ворота та багато інших місць.

Окрім професійного розвитку під час підготовки та виступу на конференції, студенти отримали підвищення культурно-естетичного особистого розвитку і залишилися дуже задоволені поїздкою до столиці України.

nubip