МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Реєстр студентів

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

для призначення стипендії за результатами ІІ семестру 2019-2020 н.р.

 

п. 1. Включити до реєстру студентів на призначення стипендії з 01.07.2020р. по 31.12.2020р.

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Гриців Богдан Михайлович А-201 7,195   академічна
2 Либа Анна Володимирівна А-201 7,19 дитина-інвалід соціальна
3 Либа Катерина Володимирівна А-201 7,03   академічна
4 Захаренко Ростислав Юрійович А-201 6,475   академічна
5 Лисенко Даніїл Олександрович А-201 6,142   академічна
6 Суханов Владислав Олександрович А-201 5,97 дитина учасника АТО соціальна
7 Павлів Дмитро дмитрович А-201 5,951   академічна
8 Амельченко Володимир Сергійович А-201 5,855    
9 Острогляд Дмитро Григорович А-201 4,81    
10 Завгородній Іван Володимирович А-201 4,48    

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-301 4,34   академічна
2 Москаленко Роман Єдуардович А-301 3,96   академічна
3 Ткач Євгеній Валерійович А-301 3,6   академічна
4 Домченко Катерина Сергіївна А-301 3,52   академічна
5 Литвин Владислав Олександрович А-301 3,54   академічна
6 Токай Ярослав Юрійович А-301 3,50    
7 Шаренко Вероніка Вікторівна А-301 3,26    
8 Винник Олександр Сергійович А-301 3,24    
9 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-301 3,16 Внутрішньо переміщені особи соціальна
10 Юдін Євгеній Станіславович А-301 3,07    
11 Корж Кирил Євгенійович А-301 2,50    

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мішин Павло Валерійович А-401 4,384   академічна
2 Сорока Сергій Петрович А-401 4,6   академічна
3 Зубач Софія Володимирівна А-401 4,059   академічна
4 Комлик Уляна Валеріївна А-401 4,022   академічна
5 Вихрєва Марина Валеріївна А-401 4,021   академічна
6 Мельник Максим Миколайович А-401 4,014   академічна
7 Лабунський Дмитро Володимирович А-401 3,897   академічна
8 Форманчук Владислав Вадимович А-401 3,654    
9 Савінов Владислав Іванович А-401 3,34    
10 Дудник Дмитро Васильович А-401 3,294    
11 Яковлєв Євген Андрійович А-401 2,994    
12 Олійников Ярослав Олександрович А-401 2,817    
13 Савсюк Роман Сергійович А-401 2,817    
14 Боцко Дмитро Євгенович А-401 2,737    
15 Передерій Сергій Олегович А-401 2,654    
16 Петренко Микола Сергійович А-401 2,557    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ковтун Владислав Владиславович Т-201 7,51   академічна
2 Ніколаєнко Євгенія Олександрівна Т-201 6,14   академічна
3 Качківська Оксана Володимирівна Т-201 5,87    
4 Завгородня Катерина Миколаївна Т-201 5,51    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Лебедєва Олександра Олексіївна Т-301 8,21   академічна
2 Олещенко Антоніна Володимирівна Т-301 7,11   академічна
3 Шидловський Євген Віталійович Т-301 6,333   академічна
4 Кузичкіна Яна Тимофіївна Т-301 5,638 дитина учасника АТО соціальна
5 Ткачов Олександр Денисович Т-301 5,564    
6 Азарова Єлізавета Сергіївна Т-301 4,837    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Братушенко Ірина Павлівна Т-401 4,517   академічна
2 Полуянов Олександр Юрійович Т-401 4,458 переселенець соціальна
3 Хромей Діана Валеріївна Т-401 4,413   академічна
4 Дашко Іван Володимирович Т-401 3,675   академічна
5 Лахтюк Валерія Володимирівна Т-401 3,546   академічна
6 Кравчук Михайло Андрійович Т-401 3,438    
7 Ленько Владислав Русланович Т-401 3,381    
8 Деркач Сергій Олександрович Т-401 3,238    
9 Підпальна Дар’я Максимівна Т-401 3,127    
10 АлєсковКіріл Вікторович Т-401 2,7    
11 Безуглий Іван Андрійович Т-401 2,7    

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Коваленкова Валерія Віталіївна В-202 8,6   академічна
2 Мінчук Альона Євгенівна В-201 8,53   академічна
3 Білашук Анна Андріївна В-202 7,835   академічна
4 Мороховець Володимир Олександрович В-202 7,81 дитина учасника АТО соціальна
5 Дуванов Андрій Олександрович В-202 7,58   академічна
6 Довгопола Анастасія Сергіївна В-201 7,42   академічна
7 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-201 7,27   академічна
8 Байборош Дмитро Сергійович В-201 7,15   академічна
9 Богомолова Тетяна Денисівна В-202 6,97   академічна
10 Карпенко Дар’я Андріївна В-202 6,91   академічна
11 Дядькова Емілія Євгеніївна В-201 6,85   академічна
12 Клименко Катерина Миколаївна В-201 6,68   академічна
13 Правда Дарина Сергіївна В-202 6,63   академічна
14 Рижик Анастасія Сергіївна В-202 6,57   академічна
15 Данильченко Даніїл Володимирович В-202 6,4    
16 Макарова Анастасія Андріївна В-201 6,4 інвалід дитинства соціальна
17 Демиденко Анастасія Олексіївна В-202 6,23    
18 Растегаєва Анастасія Сергіївна В-201 6,05    
19 Вільхова Ольга Сергіївна В-201 6,01    
20 Самойленко Богдан Олексійович В-202 5,95    
21 Палієнко Вероніка Павлівна В-201 5,90    
22 Федько Єлизавета Андріївна В-202 5,85    
23 Анучін Іван Андрійович В-202 5,5    
24 Черноус Єлизавета Павлівна В-201 5,28 інвалід дитинства соціальна
25 Тимошенко Леонід Володимирович В-201 4,95 дитина шахтаря соціальна
26 Солуянова Анна Сергіївна В-202 4,83 дитина учасника АТО соціальна
27 Заболотня Анастасія Максимівна В-202 4,77    
28 Суворова Владислава Сергіївна В-202 4,72 дитина учасника АТО соціальна
29 РудовДаніїл Анатолійович В-201 4,72    
30 Яловий Олексій Володимирович В-201 4,55    


Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ІІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Золотаренко Катерина В-302 4,641   академічна
2 Скубченко Анастасія Євгенівна В-301 4,58   академічна
3 Олійник Єлизавета Володимирівна В-301 4,574   академічна
4

Біжко Ірина

В-302 4,298   академічна
5 Боталова Юлія Олександрівна В-301 4,223   академічна
6 Зеленько Ігор В-302 4,116   академічна
7 Долженко Анастасія Володимирівна В-301 3,925   академічна
8 Сова Альона В-302 3,876 сирота соціальна
9 Постольник Вікторія Олегівна В-301 3,845   академічна
10 Настаченко Дарина В-302 3,705   академічна
11 Деренговська Марина В-302 3,645   академічна
12 Цецура Ксенія В-302 3,64   академічна
13 Лель Карина Олександріна В-301 3,625   академічна
14 Котенко Ангеліна В-302 3,6   академічна
15 Тележников Микита Володимирович В-301 3,574 сирота соціальна
16 Петрова Анастасія Олександрівна В-301 3,549   академічна
17 Бердюгіна Катерина В-302 3,546   академічна
18 Перевозко Артем Віталійович В-301 3,355   академічна
19 Макеєв Ілля В-302 3,335 дитина учасника АТО соціальна
20 Мазурик Олександра Вадимівна В-301 3,305   академічна
21 Приймак Дарина В-302 3,301   академічна
22 Кучер Олена В-302 3,229    
23 Рева Софія В-302 3,153    
24 Зарецких Вікторія Михайлівна В-301 3,069    
25 Нурутдінов Максим Сергійович В-301 3,030    
26 Волошин Олег Миколайович В-301 2,995    
27 Оверченко Олександр В-302 3,964 інвалід до 01.11.2020 соціальна
28 Кугушев Вадим Володимирович В-301 2,945 сирота соціальна
29 Надвернюк Роза Олександрівна В-301 2,945    
30 Філіпова Анна Анатоліївна В-302 2,938    
31 Малахов Єгор В-302 2,911    
32 Киричок Владислав Русланович В-301 2,910 дитина учасника АТО соціальна
33 Гришан Вероніка Сергіївна В-301 2,810    
34 Воронковський Денис Володимирович В-301 2,770    
35 Рибін Ілля Павлович В-301 2,730    
36 Грищенко Олексій В-302 2,652    
37 Лук’яненко Дарина Вячеславівна В-301 2,315    
38 Михайлова Анастасія В-302 2,0    
39 Сидорова Єлизавета В-302 1,84    
40 Донченко Тарас В-302 1,736    
41 Міщенко Богдан В-302 1,6    

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Громова Ксенія Андріївна В-401 4,725   академічна
2 Самуріна Аліна Олександрівна В-401 4,596   академічна
3 Лаухіна Ірина Михайлівна В-402 4,575   академічна
4 Власенко Станіслав Володимирович В-401 4,515   академічна
5 Квока Ярослав Віталійович В-402 4,484   академічна
6 Трошина Анастасія Романівна В-402 4,45   академічна
7 Смишлякова Галина Олександрівна В-401 4,407   академічна
8 Бердо Тимур Олександрович В-401 4,343   академічна
9 Ригаль Єлизавета Ігорівна В-401 4,343 дитина шахтарів соціальна
10 Федосов Ілля Денисович В-401 4,164   академічна
11 Кисельова Таїсія Романівна В-402 4,149   академічна
12 Кожемяко Андрій Олегович В-401 4,095 переселенець соціальна
13 Давидова Анна Євгенівна В-401 3,96   академічна
14 Вишняков Роман Геннадійович В-402 3,950 дитина шахтарів соціальна
15 Фролова Дар’я Леонідівна В-402 3,933   академічна
16 Колосвєтов Роман Глібович В-401 3,798   академічна
17 Корженко Максим Сергійович В-401 3,798   академічна
18 Куліченко Ганна Костянтинівна В-401 3,6    
19 Правікова Катерина Юріївна В-402 3,6 дитина учасника АТО соціальна
20 Сабітов Ерік Андрійович В-402 3,634    
21 Логунова Владислава Ігорівна В-402 3,45    
22 Борець Анна Сергіївна В-401 3,388    
23 КостюковУльчін Романович В-402 3,4    
24 Дерев’янко Аліна Андріївна В-402 3,299    
25 Петрова Катерина Анатоліївна В-401 3,249 сирота соціальна
26 Гадючка Вікторія Олександрівна В-402 3,183 дитина шахтарів соціальна
27 Мясоїд Єлизавета Романівна В-401 3,15    
28 Верещагін Володимир Володимирович В-402 3,096    
29 Іващенко Сніжана Михайлівна В-402 3,045    
30 Висоцька Інна Олександрівна В-401 2,997 сирота соціальна
31 Паршин Ігор Андрійович В-402 2,774 переселенець соціальна
32

Таран Софія

Сергіївна

В-402 2,750    
33 Гриценко Поліна Сергіївна В-402 2,733 сирота соціальна

 

п.2. Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Андрієнко Владислав Вадимович А-201 1,552  

Прогули 56 год., академ.

заборгованість з фізичного виховання

2 Караватий Дмитро Олександрович А-201 1,86 Малозабезпечена сім’я Академічна заборгованість з інозем.мови
3 Сумченко Владислав Володимирович А-301 1,8   Академічна заборгованість
4 Гурін Тетяна Юріївна А-301 3,87   Контракт
5 Сідий Ігор Олександрович Т-201 5,94   Контракт
6 Алексенко Марина Сергіївна Т-201 1,8 сирота Академічна заборгованість
7 Лебедєва Ганна Денисівна Т-201 1,8   Контракт
8 Шалагінова Юлія Юріївна Т-201 1,8   Академічна заборгованість
9 Рафаєлян Теймураз Леванович Т-301 1,8   Академічна заборгованість
10 Харина Дмитро Сергійович Т-301 1,8   Академічна заборгованість
11 Матвєєв Микола Миколайович В-201 2,0   Академічна заборгованість
12 Погребняк Ростислав Вікторович В-301 2,0   Академічна заборгованість