МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

 

Реєстр студентів

І курсів, набору 2020р.

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

на визначення стипендіатів

з 01.09.2020р. по 31.12.2020р.

 

 

Спеціальність   201 « Агрономія» 9 кл.

п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Возна Уляна Миколаївна 509   академічна
3 Лещенко Олександр Ростіславович 507   академічна
5 Федоров Даниїл Вікторович 480   академічна
4 Ткаченко Кирило Володимирович 480   академічна
5 Говдій Олександр Олександрович 462   академічна
6 Рожко Дмитро Олексійович 455   академічна
7 Гришин Валентин Володимирович 450 Дитина-інвалід соціальна
8 Швачко Андрій Дмитрович 450    
9 Котовський Олександр Олександрович 438    
10 Зінькова Єва Вікторівна 437    
11 Мартиненко Анна Сергіївна 435    
12 Демеденко Максим Вікторович 429    
13 Шадурський Вадим Вікторвич 410    
14 Зайченко Тарас Владиславович 384    
15 Сабівчак Олексій Михайлович 383    

Спеціальність   204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

9 кл.

п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Змієвець Дмитро Вячеславович 467   академічна
3 Шидловська Дарина Віталіївна 441 Дитина-інвалід соціальна
5 Осьмачко Микола Андрійович 437   академічна
4 Гезь Олена Андріївна 432 Дитина учасників АТО соціальна
5 Коваль Станіслав Олександрович 431   академічна
6 Крамаренко Родіон Романович 412    
7 Журавель Єлизавета Олександрівна 405    
8 Мартиненко Назарій Володимирович 401    

Спеціальність   211 « Ветеринарна медицина» 9 кл.

п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Дубова Тетяна Олексіївна 527 Дитина шахтарів академічна
2 Чевичалова Дарина Ігорівна 471 Дитина сирота соціальна
3 Под`янова Світлана Володимирівна 434 Дитина сирота соціальна
4 Штефан Олександра Ігорівна 491   академічна
5 Костинюк Єгор Дмитрович 473 Дитина учасників АТО соціальна
6 Волошин Анастасія Олександрівна 465   академічна
7 Нестеренко Катерина Олександрівна 464   академічна
8 Ковіка Поліна Олегівна 461   академічна
9 Садоха Софія Михайлівна 459   академічна
10 Відякіна Олександра Андріївна 459   академічна
11 Байцур Дар`я Олександрівна 458   академічна
12 Бурульова Анастасія Олегівна 447   академічна
13 Власюк Дмитро Сергійович 446   академічна
14 Маркова Марія Андріївна 441 Дитина шахтарів соціальна
15 Горбенко Денис Олександрович 422   академічна
16 Шамрай Поліна Євгенівна 418    
17 Францен Марія Олександрівна 416    
18 Герасименко Дар`я Станіславівна 416    
19 Рафаелян Лєван Лєванович 416    
20 Міловідова Світлана Олексіївна 413    
21 Барановський Андрій Вікторович 413    
22 Литвин Микола Геннадійович 411    
23 Кабардинський Данило Андрійович 411    
24 Горецький Іван Петрович 400 Дитина-інвалід соціальна
25 Щетина Іван Сергійович 398    

Спеціальність   211 « Ветеринарна медицина» 11 кл.

п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Козленко Дмитро Романович 421,5 Дитина сирота соціальна
2 Ненько Аліна Євгенівна 379 Дитина сирота соціальна
3 Степанова Еліна Андріївна 535   академічна
4 Гуртова Вікторія Юріївна 522,5   академічна
5 Свитич Віталій Олександрович 509,5   академічна
6 Переверзєв Дмитро Валерійович 476,25   академічна
7 Рубан Марія Геннадіївна 475,5   академічна
8 Казакова Ольга Юріївна 465,5   академічна
9 Шумило Дар`я Петрівна 461,475   академічна
10 Тітова Анастасія Сергіївна 454,25   академічна
11 Колихалкіна Анастасія Валеріївна 454   академічна
12 Солодовник Лілія Романівна 445    
13 Малновецький Віталій Юрійович 443,5    
14 Сегедіна Олександра Сергіївна 436    
15 Філіппова Анастасія Дмитрівна 426,5    
16 Кузнецов Анна 423,75    
17 Тютюнник Ангеліна Олександрівна 419    
18 Мартиненко Дарія Дмитрівна 418    
19 Черненко Нікіта Вікторович 416,5    
20 Вишняков Андрій Олександрович 404    

Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові Група Конкурсний бал

Ознака особливих підстав для зарахування

1 Братушенко Віктор Павлович Т-101 414 Контрактна форма навчання
2 Сорочинська Євгенія Олександрівна Т-101 468 Контрактна форма навчання
3 Шейко Маргарита Костянтинівна В-102 380 Контрактна форма навчання