МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Реєстр студентів

 

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

визначення стипендіатів на ІІ семестр 2020-2021 н.р.

З 01.01.2021р. по 30.06.2021р.

 

П. 1. Внести до загальноколеджного реєстру студентів, які мають право на призначення стипендії:

Спеціальність   201 « Агрономія»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Возна Уляна Миколаївна А-101 7,909   академічна
2 Швачко Андрій Дмитрович А-101 7,360   академічна
3 Зінькова Єва Вікторівна А-101 7,349   академічна
4 Гришин Валентин Володимирович А-101 6,921 Дитина-інвалід соціальна
5 Демеденко Максим Вікторович А-101 6,802   академічна
6 Федоров Даниїл Вікторович А-101 6,181   академічна
7 Котовський Олександр Олександрович А-101 6,118   академічна
8 Зайченко Тарас Владиславович А-101 6,118    
9 Лещенко Олександр Ростіславович А-101 5,840    
10 Ткаченко Кирило Володимирович А-101 5,815    
11 Говдій Олександр Олександрович А-101 5,560    

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Амельченко Володимир Сергійович А-201 6,907   академічна
2 Гриців Богдан Миколайович А-201 7,92   академічна
3 Захаренко Ростислав Юрійович А-201 6,786   академічна
4 Клименко Катерина А-201 7,765   академічна
5 Лисенко Даніїл Олександрович А-201 5,861    
6 Острогляд Дмитро Григорович А-201 5,697    
7 Суханов Владислав Олександрович А-201 6,464 Дитина учасника АТО соціальна

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Злидньова Е.І. А-301 4,30   академічна
2 Домченко К.С. А-301 4,0   академічна
3 Литвин В.О. А-301 3,91   академічна
4 Москаленко Р.Є. А-301 3,41   академічна
5 Винник О.С. А-301 3,31    
6 Токай Я.Ю. А-301 3,22    

Спеціальність   201 « Агрономія»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Мішин Павло Валерійович А-401 4,41   академічна
2 Зубач Софія Володимирівна А-401 4,37   академічна
3 Мельник Максим Миколайович А-401 4,05   академічна
4 Вихрєва Марина Валеріївна А-401 3,86   академічна
5 Комлик Ульяна Валентинівна А-401 3,86   академічна
6 Форманчук Владислав Вадимович А-401 3,73   академічна
7 Дудник Дмитро Васильович А-401 3,66    
8 Передерій Сергій Олегович А-401 3,21    

                          

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Змієвець Дмитро Вячеславович Т-101 8,2   академічна
2 Коваль Станіслав Олександрович Т-101 8,0   академічна
3 Шидловська Дарина Віталіївна Т-101 6,7 Дитина-інвалід соціальна
4 Журавель Єлизавета Олександрівна Т-101 6,6   академічна
5 Гезь Олена Андріївна Т-101 6,0 Дитина загиблого АТО соціальна
6 Осьмачко Микола Андрійович Т-101 5,2    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Ковтун Владислав Владиславович Т-201 8,33   академічна
2 Ніколаєнко Євгенія Олександрівна Т-201 7,4   академічна
3 Завгородня Катерина Миколаївна Т-201 6,53    
4 Качківська Оксана Володимирівна Т-201 5,42    
5 Алексенко Марина Сергіївна Т-201 4,31 Дитина-сирота соціальна

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Братушенко Ірина Павлівна Т-401 4,46   академічна
2 Хромей Діана Валеріївна Т-401 4,29   академічна
3 Лахтюк Валерія Володимирівна   3,817   академічна
4 Кравчук Михайло   Андрійович Т-401 3,6   академічна
5 Деркач Сергій Олександрович Т-401 3,519    
6 Дашко Іван Володимирович Т-401 3,375    
7 Ленько Владислав Русланович Т-401 3,39    
8 Підпальна Дар’я Максимівна Т-401 3,069    
9 Алєсков Кіріл Вікторович Т-401 2,956    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Дубова Тетяна Олексіївна В-101 9,48   академічна
2 Штефан Олександра Ігорівна В-102 7,986   академічна
3 Волошин Анастасія Олександрівна В-102 7,502   академічна
4 Францен Марія Олександрівна В-102 7,502   академічна
5 Чевичалова Дарина Ігорівна В-102 7,439 Сирота соціальна
6 Бурульова Анастасія Олегівна В-102 7,156   академічна
7 Байцур Дар`я Олександрівна В-102 7,136   академічна
8 Ковіка Поліна Олегівна В-101 7,12   академічна
9 Власюк Дмитро Сергійович В-102 6,879   академічна
10 Садоха Софія Михайлівна В-102 6,650   академічна
11 Литвин Микола Геннадійович В-102 6,444   академічна
12 Міловідова Світлана Олексіївна В-102 6,306   академічна
13 Відякіна Олександра Андріївна В-101 6,2    
14 Маркова Марія Андріївна В102 6,167 Дитина шахтарів соціальна
15 Горбенко Денис Олександрович В-101 5,765    
16 Костинюк Єгор Дмитрович В-101 5,725 Дитина учасника АТО соціальна
17 Барановський Андрій Вікторович В-101 5,7    
18 Кабардинський Данило Андрійович В-101 5,495    
19 Под`янова Світлана Володимирівна В-101 5,155 Сирота соціальна
20 Щетина Іван Сергійович В-102 5,123    
21 Рафаелян Лєван Лєванович В-102 4,664    
22 Горецький Іван Петрович В-102 4,639 Інвалід дитинства соціальна
23 Шамрай Поліна Євгенівна В-101 4,375    
24 Гуртова Вікторія Юріївна ВС-103 4,045   академічна
25 Шумило Дар`я Петрівна ВС-103 3,995   академічна
26 Рубан Марія Геннадіївна ВС-103 3,955   академічна
27 Філіппова Анастасія Дмитрівна ВС-103 3,925   академічна
28 Тітова Анастасія Сергіївна ВС-103 3,855   академічна
29 Казакова Ольга Юріївна ВС-103 3,825   академічна
30 Колихалкіна Анастасія Валеріївна ВС-103 3,515   академічна
31 Тютюнник Ангеліна Олександрівна ВС-103 3,485    
32 Козленко Дмитро Романович ВС-103 3,440 Сирота соціальна
33 Сегедіна Олександра Сергіївна ВС-103 3,355    
34 Кузнецов Анна ВС-103 3,39    
35 Малновецький Віталій Юрійович ВС-103 3,295    
36 Вишняков Андрій Олександрович ВС-103 3,265    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Коваленкова Валерія Віталіївна В-202 8,939   академічна
2 Мінчук Альона Євгенівна В-201 8,876   академічна
3 Мороховець Володимир Олександрович В-202 7,715 Дитина учасника АТО соціальна
4 Рижик Анастасія Сергіївна В-202 7,515   академічна
5 Білашук Анна Андріївна В-202 7,3   академічна
6 Богомолова Тетяна Денисівна В-202 7,272   академічна
7 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-201 7,252   академічна
8 Довгопола Анастасія Сергіївна В-201 7,128   академічна
9 Байборош Дмитро Сергійович В-201 7,038   академічна
10 Карпенко Дар’я Андріївна В-202 7,002   академічна
11 Дядькова Емілія Євгеніївна В-201 6,939   академічна
12 Правда Дарина Сергіївна В-202 6,75   академічна
13 Данильченко Даніїл Володимирович В-202 6,363   академічна
14 Макарова Анастасія Андріївна В-201 6,228 Інвалід дитинства соціальна
15 Демиденко Анастасія Олексіївна В-202 6,039   академічна
16 Вільхова Ольга Сергіївна В-201 5,913    

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ІІІ курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Скубченко Анастасія Євгенівна В-301 4,69   академічна
2 Олійник Єлизавета Володимирівна В-301 4,60   академічна
3 Золотаренко Катерина В-302 4,575   академічна
4 Постольник Вікторія Олегівна В-301 4,43   академічна
5

Біжко Ірина

В-302 4,397   академічна
6 Боталова Юлія Олександрівна В-301 4,05   академічна
7 Котенко Ангеліна Тарасівна В-302 3,930   академічна
8 Зеленько Ігор В-302 3,805   академічна
9 Михайлова Анастасія Андріївна В-302 3,724   академічна
10 Рева Софія Олександрівна В-302 3,740   академічна
11 Настаченко Дарія Сергіївна В-302 3,740   академічна
12 Бердюгіна Катерина Олексіївна В-302 3,650   академічна
13 Цецура Ксенія Олексіївна В-302 3,625   академічна
14 Тележников Микита Володимирович В-301 3,51 Сирота соціальна
15 Лель Карина Олександрівна В-301 3,45   академічна
16 Мазурик Олександра Вадимівна В-301 3,37    
17 Зарецких Вікторія Михайлівна В-301 3,32    
18 Волошин Олег Миколайович В-301 3,05    
19 Донченко Тарас В’ячеславович В-302 3,020    
20 Воронковський Денис Володимирович В-301 2,99    
21 Надвернюк Роза Олександрівна В-301 2,98    
22 Гришан Вероніка Сергіївна В-301 2,92    
23 Долженко Анастасія Володимирівна В-301 2,92    
24 Киричок Владислав Русланович В-301 2,85 Дитина учасника АТО соціальна
25 Малахов Єгор Сергійович В-302 2,815    
26 Рибін Ілля Павлович В-301 2,77    
27 Грищенко Олексій Володимирович В-302 2,765    

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

ІV курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Громова Ксенія Андріївна В-401 4.662   академічна
2 Квока Ярослав Віталійович В-402 4.5   академічна
3 Лаухіна Ірина Михайлівна В-402 4.396   академічна
4 Самуріна Аліна Олександрівна В-401 4.375   академічна
5 Ригаль Єлизавета Ігорівна В-401 4.258 Дитинашахтарів соціальна
6 Смишлякова Галина Олександрівна В-401 4.212   академічна
7 Федосов Ілля Денисович В-401 4.158   академічна
8 Трошина Анастасія Романівна В-402 4.17   академічна
9 Бердо Тимур Олександрович В-401 4,104   академічна
10 Власенко Станіслав Володимирович В-401 4.082   академічна
11 Кисельова Таїсія Романівна В-402 3.937   академічна
12 Кожемяко Андрій Олегович В-401 3.933 Переселенець соціальна
13 Корженко Максим Сергійович В-401 3.879   академічна
14 Колосвєтов Роман Глібович В-401 3.825   академічна
15 Фролова Дар’я Леонідівна В-402 3.745   академічна
16 Сабітов Ерік Андрійович В-402 3.712   академічна
17 Давидова Анна Євгенівна В-401 3.654    
18 Куліченко Ганна Костянтинівна В-401 3.622    
19 Вишняков Роман Геннадійович В-402 3.487 Дитина шахтарів соціальна
20 КостюковУльчін Романович В-402 3.487    
21 Борець Анна Сергіївна В-401 3.474    
22 Маклейн Джосефіна Андріївна В-402 3,432    
23 Логунова Владислава Ігорівна В-402 3,093    
24 Висоцька Інна Олександрівна В-401 3,087 Сирота соціальна
25 Мясоїд Єлизавета Романівна В-401 3,087    
26 Гриценко Поліна Сергіївна В-402 3,037 Сирота соціальна
27

Таран Софія

Сергіївна

В-402 2,869    
28 Петрова Катерина Анатоліївна В-401 2,706 Сирота соціальна

 

П.2. Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Мартиненко А.С А-101 1,8   Академічна заборгованість
2 Рожко Д.О. А-101 1,8   Академічна заборгованість
3 Сабівчак О.М. А-101 1,8   Академічна заборгованість
4 Шадурський В.В. А-101 1,8   Академічна заборгованість
5 Андрієнко Владислав Вадимович А-201 1,8   Прогули 90 год., академ.заборгованість з фізичного виховання
6 Павлів Дмитро Дмитрович А-201 1,8   Прогули 37 год., заборгованість з історії України, ОЕТ
7 Завгородній Іван Володимирович А-201 1,8   Академічна заборгованість з іноз.мови, БЖД, історії України, ОЕТ
8 Корж К.Є. А-301 1,8   Академічна заборгованість
9 Ткач Є.В. А-301 1,8   Академічна заборгованість
10 Хонахбєв С.О. А-301 1,8 Переселенці Академічна заборгованість
11 Шаренко В.В. А-301 1,8   Академічна заборгованість
12 Юдін Є.С. А-301 1,8   Академічна заборгованість
13 Лабунський Дмитро Володимирович А-401 2,0   Академічна заборгованість
14 Петренко Микола Сергійович А-401 2,0   Академічна заборгованість
15 Савінов Владислав Іванович А-401 2,0   Академічна заборгованість
16 Савсюк Роман Сергійович А-401 2,0   Академічна заборгованість
17 Яковлєв Євген Андрійович А-401 2,0   Академічна заборгованість
18 Боцко Дмитро Євгенович А-401 2,0   Академічна заборгованість
19 Олійников Ярослав Олександрович А-401 2,0   Академічна заборгованість
20 Братушенко Віктор Павлович Т-101 2,0   Академічна заборгованість
21 Сорочинська Євгенія Олександрівна Т-101 8,6   Контракт
22 Крамаренко Родіон Романович Т-101 2,0   Академічна заборгованість
23 Мартиненко Назарій Володимирович Т-101 2,0   Академічна заборгованість
24 Сідий Ігор Олександрович Т-201 5,22   Контракт
25 Шалагінова Юлія Юріївна Т-201 1,8   Академічна заборгованість
26 Безуглий Іван Андрійович Т-401 2,7   Академічна заборгованість з бух.обліку
27 Герасименко Д.С. В-101 1,8   Академічна заборгованість
28 Нестеренко К.О. В-101 1,8   Академічна заборгованість
29 Шейко М.К. В-101 4,43   Контракт
30 Мартиненко Дарія ВС-103 1,64   Академічна заборгованість
31 Свитич Віталій ВС-103 1,8   Академічна заборгованість
32 Степанова Еліна ВС-103 1,8   Академічна заборгованість
33 Черненко Нікіта ВС-103 0,48   Академічна заборгованість
34 Матвєєв Микола Миколайович В-201 1,8   Академічна заборгованість
35 Растєгаєва Анастасія Сергіївна В-201 1,8   Академічна заборгованість
36 Палієнко Вероніка Павлівна В-201 1,8   Академічна заборгованість
37 Черноус Єлизавета Павлівна В-201 1,8 Інвалід дитинства Академічна заборгованість
38 Тимошенко Леонід Володимирович В-201 1,8 Дитина шахтарів Академічна заборгованість
39 Рудов Даніїл Анатолійович В-201 1,8   Академічна заборгованість
40 Яловий Олексій Володимирович В-201 1,8   Академічна заборгованість
41 Анучін Іван Андрійович В-202 2,0   Академічна заборгованість
42 Дуванов Андрій Олександрович В-202 2,0   Академічна заборгованість
43 Заболотня Анастасія Максимівна В-202 2,0   Академічна заборгованість
44 Самойленко Богдан Олексійович В-202 2,0 Дитина учасника АТО Академічна заборгованість
45 Солуянова Анна Сергіївна В-202 2,0 Дитина учасника АТО Академічна заборгованість
46 Суворова Владислава Сергіївна В-202 2,0   Академічна заборгованість
47 Федько Єлизавета Андріївна В-202 2,0   Академічна заборгованість
48 Лук’яненко Дарина В’ячеславівна В-301 2,0   Академічна заборгованість
49 Нурутдинов Максим Сергійович В-301 2,0   Академічна заборгованість
50 Кугушев Вадим Володимирович В-301 2,0 Сирота Академічна заборгованість
51 Перевозко Артем Віталійович В-301 2,0   Академічна заборгованість
52 Петрова Анастасія Олександрівна В-301 2,0   Академічна заборгованість
53 Міщенко Богдан Олексійович В-302 2,0   Академічна заборгованість
54 Верещагін Володимир Володимирович В-402 1,8   Академічна заборгованість
55 Іващенко Сніжана Михайлівна В-402 1,8   Академічна заборгованість
56 Гадючка Вікторія Олександрівна В-402 1,8 Дитина шахтарів Академічна заборгованість
57 Правікова Катерина Юріївна В-402 1,8 Дитина учасника АТО Академічна заборгованість
58 Паршин Ігор Андрійович В-402 1,8 Переселенець Академічна заборгованість