Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


 

Участь студентів Новомосковського коледжу ДДАЕУ у міжнародних науково-практичних конференціях 2020

 

24-25 листопада 2020 відбулася IV Міжнародна науково - практична онлайн конференція «Інновації в освіті, науці та виробництві» НУБіП м. Київ.

26 листопада 2020 пройшла VІІ Міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва» ПДАТУ м. Камянець-Подільський.

В обох конференціях прийняли участь наші студенти з різних курсів відділення ветеринарної медицини. До підготовки студентів були задіяні всі викладачі циклової комісії відділення, а саме: Приходько Олег Георгійович, Федянович Анатолій Михайлович, Манжос Олена Вікторівна, Крючкова Ольга Миколаївна, Павленко Ніна Григорівна, Тимченко Любов Дмитрівна, Сухін В’ячеслав Миколайович.

До кожної конференції було підготовлено по 19 різноманітних доповідей 17 студентами: Дубова Тетяна Олексіївна (дві доповіді), Шумило Дар'я Петрівна, Мороховець Володимир Олександрович, Коваленкова Валерія Віталіївна, Богомолова Тетяна Денисівна (дві доповіді), Байборош Дмитро Сергійович, Мінчук Альона Євгенівна, Бурдуковська Вікторія Олександрівна, Дуванов Андрій Олександрович, Растегаєва Анастасія Сергіївна, Біжко Ірина Олегівна, Котенко Ангеліна Тарасівна, Нурутдинов Максим Сергійович, Самуріна Аліна Олександрівна, Громова Ксенія Андріївна, Ригаль Єлизавета Ігорівна, Власенко Станілав Володимирович.

Найбільшу подяку хочеться висловити студентам четвертого курсу, які не полінилися в черговий раз приймати участь у конференціях та студентам першого курсу, які з перших днів навчання не злякалися поринути у вихор цікавого студентського життя навчаючись на відділенні ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ, хоча вищеперечислені студенти другого й третього курсів також вперше приймають участь у такому масштабному заході.

Завдяки об’єднанню та залученню до підготовки студентів усіх викладачів відділення ветеринарної медицини, було досягнуто такої великої кількості учасників конференцій. Ще спонукало до участі те, що ці конференції в цьому році проводилися заочно чи он-лайн і до участі змогло залучитися більше студентів, бо не потрібно було виїжджати до університетів в інші міста.

 

По закінченню конференцій усім студентам-доповідачам було вислано сертифікати учасників та збірник тез із їхніми доповідями.

Цього року наші студенти не змогли наживо відвідати тих мальовничих міст, де проводилися конференції, не змогли наживо дати доповіді перед наповненою аудиторією, але вони змогли зробити перші (а деякі вже й не перші) кроки по науково-практичних сходинках ветеринарної медицини, вони змогли підготувати дослідницький матеріал, доповідь, презентацію та подолавши всі страхи прийняти участь у міжнародних конференціях. В подальшому їх вже запрошують до майбутніх конференцій на базах НУБіП та ПДАТУ, які будуть в майбутньому проводитися там, а також запрошують для подальшого навчання в цих ВИШах.