МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Навчальна практика з Хірургії в групі В-302

Напочаткуосені, згідно з практичним планом з дисципліни «Хірургія» та «Епізоотологія» було проведено декілька навчальних практик, під час яких студенти третіх та четвертих курсів мали змогу, працюючи з тваринами, закріпити на практиці теоретичні знання.

Студентами групи було закріплено на практиці декілька операцій: орхіектомія, оваріоектомія та оваріогістектомія. Всі вищевказані оперативні втручання проводилися із застосуванням загальної анестезії та місцевої аналгезії під наглядом та контролем викладача і практикуючого лікаря ветеринарної медицини Федянович А. М.

Також було закріплено на практиці методи фіксації різних видів тварин, техніку відбору крові у різних з різних судин, методи введення лікарських речовин різними шляхами, техніку клінічного дослідження здорової та травмованої тварини.

Під час проведення цього заняття було закріплено і опрацьовано багато тем: фіксація, асептика та антисептика, анестезія та наркоз, хірургічні інструменти та їх стерилізація, методи роз’єднання та з’єднання тканин, зупинка кровотечі, профілактика післяопераційних ускладнень, відбір та пересилання до лабораторії крові, загальне дослідження тварин тощо.

           Під час таких практичних занять студенти не лише опановують маніпуляції з живими тваринами, але й закріпляють пройдений матеріал з попередніх тем та з інших предметів, що спонукає їх до більшої відповідальності за життя пацієнтів, до самовдосконалення, до саморозвитку.